Vince Gilligan HBO için Jim Jones’un Dizisini Yapacak

593

Efsanevi Breaking Bad dizisinin yaratıcısı Vince Gilligan, HBO kanalı için 911 müridini siyanür ile öldüren Jim Jones‘un dizisini yapacak.

Breaking Bad bitmesinin ardından 3 sene geçmesine rağmen hala akıllardan silinmemişse bunun sebebi şüphesiz Vince Gilligan ve Michelle MacLaren ikilisi sayesindedir.

- Reklamlar -

Raven Dizisinin Detayları

Vince Gilligan ve Michell MacLaren‘ın tekrar bir araya geleceği İnsan Tapınağı tarikatının liderinin hikayesi Raven ismi ile yayınlanacak.

Better Call Saul ile bekleneni veremeyen ikili güzel bir damar bulmuşlar ve Jim Jones’un hikayesini HBO kanalı için mini bir dizi yapmaya karar vermişler. Deadline‘ın haberine göre Vince Gilligan’ın Raven‘ın senaryosunu yazıp Yönetici Yapımcı görevini üstlenecek.

The Help ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ı alan Octavia Spencer da bu projedeki yerini alan isimlerden biri olmuş.

911 müridini intihar etmeye ikna edebilecek kadar ikna kabiliyeti yüksek olan Jim Jones‘un hikayesini ciddi manada merakla bekliyoruz. Bakalım nasıl olacak?

Önceki İçerikMargot Robbie’nin Yeni Filmi Terminal’dan İlk Fotoğraf
Sonraki İçerikThe Promise Filminden Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)