Şans Ayağıma Geldi Vizyonda!

1
1002

Şu anda kimin yerinde olmak isterdiniz? Ya da kime benzeseniz hoşunuza giderdi? Kızlar Miranda Kerr? Erkekler David Beckham? Bu filmde hepsi mümkün. Yeterki onların ayakkabılarını ele geçirin!

Adam Sandler ile Steve Buscemi’nin birlikte bulunduğu 10. film olan Şans Ayağıma Geldi, aslında orijinal bir senaryoya sahip. Çekimleri çok kısa sürede tamamlanan filmin senaryosunun tamamlanması birkaç yıllarını almış. Hem bu yüzden hem de oyuncu kadrosunda gördüğümüz Dustin Hoffman, Adam Sandler ve Steve Buscemi için, film izlenmeye değer. Gerçi IMDB puanı 5.8 ama o kadar da kötü olamaz.

the cobbler 5 1024x682 Şans Ayağıma Geldi Vizyonda!

Filmin konusuna gelince; Adam Sandler her günü aynı geçen, standart bir ayakkabıcıdır. Çok farklı hayalleri olmasına rağmen baba mesleğini devam ettirmektedir. Bir gün daha önce dükkanda hiç görmediği bir makina dikkatini çeker. Bu sihirli makina sayesinde, dükkandaki ayakkabılardan hangisini giyinse, o insanın kılığına bürünmektedir. (Böyle bir güçle neler yapabileceğinizi hayal edin) Standart hayat çemberinin bir adım dışına çıkmaya artık hazır olan Max Simkin, bakın nasıl bir maceraya atılıyor.

Fragman

Şans Ayağıma Geldi Filminin Fotoğrafları