Warcraft Filminin TV Spotu Yayınlandı

890

Warcraft TV Spotu geldi ama hala bu filmi yıllardır bekleyen benim gibileri tatmin edebilecek bir görüntü gelmedi. Oyunu yıllarca oynayıp çıkan her yeni expansion pack ile heyecanı tavan yapan, “Abi bunun filmi çıksa var ya offf!” diye içimizden geçirdiğimiz o yıllara biraz ihanet ediliyormuş gibi hissediyoruz ne yazık ki.

Universal Pictures ve Legendary Pictures‘ın iş birliğiyle vizyona girecek olan Warcraft filminde Azeroth’ta suların durulmadığına şahit olacağız.

- Reklamlar -

Blizzard Entertainment’ın efsanevi Online oyunu olan Warcraft‘ın hikayesinden birebir olarak beyaz perdeye uyarlanacak olan film, Duncan Jones (Moon, Source Code) tarafından yönetilecek ve senaryosu Charles Leavitt ile birlikte Duncan Jones’un da dokunuşları ile bizlerle buluşacak. Film Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment’ın yapım stüdyolarında gerçekleşecek iken, yapımcılığını Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni ve Alex Gartner üstlenecek. Yönetici yapımcılıklarını ise Stuart Fenegan, Jillian Share, Brent O’Connor ve Blizzard Entertainment’’tan Michael Morhaime ile Paul Sams üstlenecek. Yardımcılıklarını ise Rob Pardo ile Blizzard Entertainment’tan Chris Metzen, Nick Carpenter ve Atlas’tan Rebecca Steel Roven yapacak.

Warcraft filminde Alliance’lar tarafında savaşacak olan ekip; Dominic Cooper King Llane Wrynn’i, Travis Fimmel Anduin Lothar’ı, Ben Foster Medivh’i, Ben Schnetzer Khadgar’ı, Ruth Negga Lady Taria’yı canlandıracak. Horde tarafında ise Clancy Brown Blackhand’i, Toby Kebbel Durotan’ı, Robert Kazinsky Ogrim’i ve Daniel Wu ise Gul’Dan’ı canlandıracak.

Warcraft tv spotu ile buluşmadan önce filmin vizyona gireceği tarihi de şuraya bırakmış olalım. 10 Haziran 2016 tarihinde bir işiniz yoksa gözlerimiz ve gönüllerimiz şenlenecek.

Warcraft Filminin TV Spotu

Önceki İçerikGörsel Efekt Şöleni Yaşatan Mad Max: Fury Road’un Arka Planı
Sonraki İçerikDans Sahneleri ile Büyüleyen 92 Film
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)