Wes Anderson Yönetir Adrien Brody Oynarsa O Reklam Filmi İzlenir

487

Hastası olduğumuz yönetmenlerden Wes Anderson, yine hastası olduğumuz Adrien Brody ile H&M markası için bir yeni yıl reklam filmi yapmış. Pek de güzel olmuş!

İzlerken bir Wes Anderson filminde olduğunuzu ciddi şekilde hissettiğiniz bu reklam filminin mesajı da çok net!

- Reklamlar -

“Bir araya gelin!”

Malumunuz herkes mobil çağın gerekliliklerini yerine getirirken eşini, dostunu ve sevdiklerini ihmal ediyor. Kimini minik bir mesajla kimini ise hiç aramıyoruz.

Adrien Brody’nin kondüktörü olduğu tren, yolculuğu sırasında olumsuz hava şartları yüzünden alternatif bir yol tercih etmek zorunda kalıyor. Bu tercih sebebiyle de Noel öncesi birçok kişinin planı aksayacak oluyor. Kondüktörümüz ve onun asistanı olan yönetmen Garth Jennings (Otostopçunun Galaksi Rehberi, Şarkını Söyle) Fritz ile duruma el atıyor.

H&M’in Tasarım ve Kreatif Direktörü olan Pernilla WohlfahrtBu reklam filmi Wes Anderson‘un talimatıyla bir kış treni gezintisine dönüştü. Rahat ve kullanışlı yapısına ek olarak zerafeti ile H&M’nin tatil koleksiyonu için mükemmel bir ortam oldu. Noel tatilini bu vesileyle karıştırmak, sevdiklerinizle giyinmek ve rahatlamak için tatil havasını koklamamız gerekiyordu.” açıklamalarını yapmış.

Reklam filminin başrolü Adrien Brody ise “Bu hikaye, bir yabancıya sarılmakla ilgili olduğu için şu yaşadığımız dünyada yapabileceğimiz bir şey gibi görünmüyor olabilir ama büyük etki yaratabilir.” diye eklemiş.

Wes Anderson’ın Yönettiği H&M Yeni Yıl Reklamı

Önceki İçerikRogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nden Yeni Görüntüler
Sonraki İçerikPassengers’ta Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’in Uzayda İlk Randevusu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)