Young Adult Charlize Theron ile Tekrar Geliyor

684

Young AdultCharlize Theron‘a 2012 yılında Altın Küre’de Komedi / Müzikal dalında En iyi Başrol Kadın Oyuncusu adaylığı getiren 2011 yapımı bir Komedi, Dram filmi.

Şimdi tekrar bir yapım ile karşımıza gelmeye hazırlanan Charlize Theron daha iyi bir film olması için bu yapıma imza atmış.

- Reklamlar -

Young Adult Charlize Theron ile Tekrar Geliyor

Young Adult Yönetmen ve Senaristi Kimler Olacak?

Deadline‘ın paylaştığı habere göre 1 Oscar ödülü bulunan ünlü oyuncunun liderliğinde yapılacak olan filmin yönetmenliğini ilk filmi de yöneten ve 4 Oscar adaylığı bulunan Jason Reitman yapacak. Senaryo uyarlaması ise yine ilk filmde de bu görevi üstlenen Oscar ödüllü Diablo Cody’e emanet edilmiş.

Charlize Theron; Geçen yıl Gillian Flynn’ın uyarlaması olan Dark Places ve George Miller’ın 6 Oscar Ödülü kazanan devam filmi Mad Max: Fury Road‘ta yer almıştı. 22 Nisan’da vizyona girecek olan Snow White and the Huntman filminin devamı olan The Huntsman: Winter’s War‘da da yer alarak; 2015 ve 2016 yılını dolu dolu geçiren ünlü oyuncular kervanına dahil olmuş oldu. Cedric Nicolas-Troyan tarafından yönetilen; Universal Pictures tarafından dağıtılacak olan The Huntsman: Winter’s War filminin başrollerinde Chris Hemsworth, Emily Blunt ve Jessica Chastain yer almaktadır.

Yönetmen Jason Reitman ise; Young Adult filminden sonra 2013 yılında Labor Day ve 2014 yılında ise Men, Women and Children filmlerine imzasını atmıştı. Ayrıca Hulu kanalı için çekilen ve özgün bir komedi dizisi olan Casual‘ın da 4 bölümünü yönetmişti.

Senarist Diablo Cody’nin son projesi ise Ricki and the Flash filmi oldu. Jonathan Demme tarafından yönetilen Dram filminin başrollerinde Meryl Streep yer alıyordu.

Young Adult filminin diğer oyuncuları ise Patton Oswalt ve Patrick Wilson olacak. Filmi IMDB‘den de kontrol edebileceğiniz üzere eski ana kadrosundan bir kayıp yaşamadan gelecek olan film için gelecek diğer haberler için ise beklemedeyiz.

Önceki İçerikKeanu Kedisi Kült Filmlerden Oluşan bir Takvim ile Karşınızda
Sonraki İçerikMahşerin Dört Atlısı Karakter Görselleri Geldi
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)