Ana Sayfa Gişe Hasılatı

Gişe Hasılatı

Gişe hasılatı kategorisinde filmlerin haftalık gişe rakamlarını, hangi filmin haftaya damgasını vurduğunu ve kaç seyirci ile haftayı kapattığını öğrenebilirsin.

Gişe Hasılatı Kategorisinde Neler Var?

Bu kategoride Boxoffice Türkiye verilerine dayanarak filmlerin haftalık gişe sonuçlarını sizerle paylaşıyoruz. Her ne kadar bizim için bir şey ifade etmese de sonuç olarak filmlerin başarıları bu sonuçlar ile ölçümleniyor.

Çünkü normal olarak çok kişinin izlediği filmin iyi ya da az kişinin izlediği filmin kötü olması gibi bir durum söz konusu değildir.

Diğer kategorilerde de olduğu gibi objektif olarak sizlere sunduğumuz gişe hasılatı verileri için doğru yerdesiniz. Her ne kadar gişeye bağımlı yaşamayan ve bu durumu pek tasvip etmeyen yapımız gereği bize göre bu sonuçlar yalnızca rakamlardan ibaret. Pek tabii ki amacı yalnızca gişe olan yapım firmaları da bu durumun en önemli oyuncularından… Neyse…

Bize göre bir film iyiyse iyi, kötüyse kötüdür. Bunun seyirci sayısı ya da hasılatı ile bir ilgisi yoktur. Olamazda. Sizin için de öyle ise aramıza hoş geldiniz!

Bunları Kaçırma!