15 Mayıs’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi

1963

Yeni bir Cuma’ya daha merhaba! Daha önce de size Cuma demek vizyona girecek çıtır çıtır taze filmler demek demiştik. Ve yine o gün geldi çattı. Bu hafta vizyona girecek olan 10 film bulunmakta. (Vay arkadaş!) Öncelikle bu filmleri sıralayalım, sonra izlenilesi filmimizi anlatalım.

  1. Mad Max: Fury Road
  2. Siyahlı Kadın 2
  3. Aşk Uğruna
  4. Azem 2: Cin Garezi
  5. Tinker Bell ve Canavar Efsanesi
  6. Çılgın Kalabalıktan Uzak
  7. Kırmızı
  8. Terkedilmiş
  9. Soma 301
  10. Cennet

İşte Haftanın Film Tavsiyesi Niteliğindeki Filmleri

Mad Max: Fury Road

Bunca film vizyona girerken haliyle ne izlesem, nasıl yapcam, hangisini seçsem diye düşünüyoruz. E 10 film de az değil. Tabi renkler zevkler mevzusu var ama biz dedik ki bu hafta en izlenilesi film: Mad Max: Fury Road. 

- Reklamlar -

Yönetmenliğini George Miller‘ın üstlendiği yapım, vizyondaki yerini alıyor. Charlize Theron ve Tom Hardy‘nin rol aldığı film, aslında serinin dördüncüsü. Bu yüzden eğer gitmeye niyetleniyorsanız, öncelikle yapmanız gereken serinin diğer filmlerini izlemek olacak. Ve emin olun buna değecek.

Film, geleceğin kurgulanmış dünyasında geçmektedir. (En sevdiğimiz futuristik çalışmalar) Aynı zamanda film 3D olarak geliyor ve bolca aksiyon içeriyor. (İyi haber patlaması) Son iyi haberi de veriyorum. 3 Nisan 2015‘te Tom Hardy, 3 tane Mad Max filmi için daha anlaşma imzaladığını resmi olarak duyurdu.

Filmin konusuna gelince; Mad Max hayatına yalnız olarak devam etmenin en iyisi olacağına kendini inandırmış, hayatına devam etmektedir. Fakat enteresan bir şekilde kendini Furiosa adlı liderlerinin peşinde koşan ve bir şeylerden kaçan grubun arasında bulur. Immortan Joe adlı zalim bir yöneticiden kaçtıklarını anladığında, kendini onlara yardım ederken bulur. Bu arada Charlize Theron bu film için saçlarını tamamen kazıtmış, 2 numara gibi bir saçla bile ne kadar seksi olduğunu gözlerimize sokmaktadır. Bilginize.

Önceki İçerikAli Tanrıverdi: Artistik Patinaj
Sonraki İçerikThe Terminal / Terminal (2004) Film İncelemesi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.