Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Aşk Filmi

3
316246

Aşk filmi izlemek çoğu zaman dışarıdan biraz tuhaf karşılanır. Ama bazen de bu filmlere muhtaçtır insan. O yüzden biz de böyle bir liste yapalım istedik.

Başlığa ‘mutlaka’ ile başladım çünkü; gerçekten bu filmleri henüz izlemediyseniz bir yanınız eksik demektir. Özellikle klasikleşmiş olan kışın yapılacak en güzel şey ‘kahve, film, pijama’ diyenlerdenseniz, haydi bakalım. Hem ağlamalı, hem gülmeli hem de sizi yaşadıkları aşkla kıskancınızdan çatır çatır çatlatmalı filmler listesi sizinle.

Aşk filmi listesine Not: Seni Seviyorum, Söz ve Müzik, Kasımda Aşk Başkadır ve Cesaretin Var Mı Aşka filmlerini eklemiyorum çünkü izlemeyen yoktur diye düşünüyorum.

Aşk Filmi” Denildiğinde Aklıma Gelen Filmler

10Definitely, Maybe / Kesinlikle, Belki

Aşk Filmi

Basitçe, bir adamın hayatının aşkını aramasının hikayesidir. Ama filmi bu kadar basite almayın. Mükemmel işlenmiş bir düzen ve farklı açılardan konuyu irdeleme söz konusu. Will, 30 yaşında ve bir kız çocuğuna sahip, kafası karışık bir babadır. Bir gün kızı ile birlikteyken ona annesiyle nasıl tanıştığını ve geçmişte yaşadığı olayları anlatmaya başlar. Fakat hikaye biraz gizli saklıdır. Will sevgililerinin ismini kızı Maya‘dan saklar. Böylelikle hikayedeki hangi kadının annesi olduğunu Maya tahmin edecektir. Maya‘nın annesi Will’in kolej aşkı Emily mi, uzun süre dostu olan April mi, yoksa özgür ruhlu idealist gazeteci Summer mı? Filmin sonunda öğreniyoruz. Hem de gerçek aşkla birlikte. Bakalım sizin tahmininiz doğru çıkacak mı? (Ben hemen bulmuştum)

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
FilminebandimleseFatoş Avunduk Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
lese
Ziyaretçi
lese

ben listede before sunrise-sunshine-sunset 3lemesini de görmek isterdim

Filminebandim
Ziyaretçi

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Onları burada yazdık 🙂 https://filminebandim.com/before-sunrise-gun-dogmadan/

Fatoş Avunduk
Ziyaretçi
Fatoş Avunduk

Bence Alacakaranlık Efsanesi ni de eklemeliydiniz 🙂