Ağlatan Türk Yapımı Aşk Filmleri

1042535

Selam gençler. İçimizden bir ses kış aylarında sizin de bizim gibi bunalıma girdiğinizi ve bir şekilde rahatlamak istediğinizi söylüyor. O yüzden size bu listeyi ayarlamaya karar verdik. Öncelikli sebep filme bakıp “ya bu halde olsaydım, halime şükredeyim..” dedirtmek. İkinci sebep ise “ağla ağla rahatlarsın” sözünü denemek.

Türk yapımı projeler genellikle ilgi alanımıza girmiyor ancak bazı filmler var ki gerçekten ya oyunculuktan, ya yönetmenin çok iyi iş çıkartmasından dolayı bir şekilde akıp gidiyor. Bu sebepler arasında senaryonun çok iyi olması genelde alt sıralarda yer alıyor. Bu sebepledir ki fazla tercih edilemiyor.

Bakalım listemizde hangi filmler yer alabilecek. Hepiniz buyurun, çekinmeyin:

Ağlatan Türk Yapımı Aşk Filmleri

15Acı- Tatlı- Ekşi

Ağlatan Türk Yapımı Aşk Filmleri
- Reklamlar -

Birlikte büyüyen Murat ve Duygu çocukluklarından beri birbirlerine aşıktır. Murat yıllardır Duygu ile kavuşmanın hayalini kurar. Üniversiteden mezun olurken Duygu’ya evlenmek teklifi eder; fakat beklemediği bir cevapla karşılaşır. Duygu kendini evlenmek için hazır hissetmemektedir, gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. İki aşık bir anlaşma yapar; eğer beş yıl sonra ikisi de bekarsa evleneceklerdir. Devamını anlatmıyoruz, siz gözyaşlarınızı hazırlayıp bekleyin. Başrollerde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy var.

Önceki İçerikYalnız Başına Sevgililer Günü’nde İzlenecek Filmler
Sonraki İçerikLady Bird / Uğur Böceği Film İncelemesi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.