400 Days Filminin Fragmanı Yayınlandı

1187

The CW kanalında yayınlanan DC’s Legends of Tomorrow dizisindeki Atom ve White Canary rolleriyle tanıdığımız Brandon Routh ve Caity Lotz’un başrollerinde oynadığı ve bir Bilim-Kurgu filmi olan 400 Days’in fragmanı yayınlandı. Brandon ve Caity’nin haricinde yine bir DC dizisi olan Flash‘taki Dr. Harrison Wells rolüyle tanıdığımız Tom Cavanagh’in de yer aldığı filmi bir Syfy yapımı. 400 Days‘in 12 Ocak 2016 tarihinde vizyona olması bekleniyor. (Hemen heyecanlanma tabii ki bu tarih ABD için geçerli)

Yukarıda saymış olduğumuz isimlerin yanında Dane Cook, Ben Feldman ve Grant Bowler da kötü karakter olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Senaryosu Matt Osterman (Ghost from the Machine) tarafından yazılan 400 Days filmi 4 astronotun bir uzay similasyonunun beta versiyonunu denemek için bu similasyonun içerisine girer ama her şey beklendiği gibi bir “Deneme” çıkmaz. Asıl amaçları uzayda astronotların yaşayabileceği şeyleri önceden belirleyip, işlerini kolaylaştırmak olan ekip 400 gün boyunda kilitli kaldığı similasyon içerisinde neler yaşadığına şahit olacağız.

- Reklamlar -

400 Days filminin yapımcılığı Gabe Cowan ve John Suits üstlenirken Yönetici Yapımcılık Dane Cook, Mandy Wolf, Andrew Orci ve Curtis Raines’e aittir.

Çekim teknikleri ve afişi The Signal filmini andıran bu yapım bir Bilim-Kurgu delisi olarak beni heyecanlandırsa da “Abi niye ya!” diye izleyeceğimden adım gibi eminim.

400 Days Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe Dark Tower Kadrosuna Matthew McConaughey de Katıldı
Sonraki İçerikSihirbazlar Çetesi 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)