Home Filmler Film Haberleri Barricade de Transformers: The Last Knight’ta Yer Alacak

Barricade de Transformers: The Last Knight’ta Yer Alacak

929

Transformers serisinin polis aracından bozma autobotu Decepticon Barricade de serinin beşinci filmi Transformers: The Last Knight‘ta yer alacak. DB’yi ilk defa göreceğimiz bu fotoğrafta ondan gözümüzü alamadığımızı söylememiz gerekiyor.

Bir Ford Mustang olan Barricade serinin ilk filmi ve üçüncü filmi Transformers: Dark of the Moon‘da da yer almıştı.

- Reklamlar -

Daha önce Bumblebee‘yi paylaşmıştık hatırlayacağınız üzere. Bakalım Barricade de onun kadar sevilecek mi?

Transformers: The Last Knight filminin resmileşen kadrosunda Transformers: Age of Extinction filminin de yıldızları olan Mark Wahlberg‘i yine Cade Yeager rolüyle göreceğiz. Yeni katılanlar yok mu? Tabii ki var! Isabela Moner (100 Things to Do Before High School, Growing Up Fisher) Izabella rolüyle filmin kadın başrolü olarak arz-ı endam edecek. Ayrıca henüz hangi rolde oynayacağını bilmediğimiz ancak kadroda bulunan Jerrod Carmichael (The Carmichael Show, Neighbors) ise akışa göre diğer bir başrol oyuncusu olacağı konuşuluyor. Son olarak ünlü oyuncu Anthony Hopkins de katılmıştı bildiğiniz üzere!

Transformers: The Last Knight filminin çekimlerinin resmi olarak 6 Haziran tarihinde Detroit’te başlanacağı bilgisinin de paylaşıldığını belirterek devam ediyoruz…

Michael Bay’i tekrar yönetmen koltuğunda göreceğimiz filmin senaryo ekibinde Iron Man filminde de imzaları bulunan Art Marcum ve Matt Holloway ile Ken Nolan (Black Hawk Down) yer almaktadır. Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy ve Tom DeSanto ise bu devam filminde yapımcılık görevini üstlenmişler.

Barricade’in Transformers: The Last Knight Görüntüsü

Barricade de Transformers: The Last Knight'ta Yer Alacak

beğeni satın al