The King’s Man Filminden İlk Fragman Geldi

419

Kingsman serisini biz aksiyon severler olarak çook beğeniyoruz ve serinin asla bitmesini istemiyoruz. Seriye adını veren istihbarat örgütünün geçmişine ışık tutan ve yönetmenliğini Matthew Vaughn’un yaptığı The King’s Man filminden ilk fragman geldi.

Mark Millar ve Dave Gibbons’ın çok sevilen çizgiroman serisinden beyazperdeye uyarlanan Kingsman serisi, sinema dünyasındaki yolculuğunu sürdürüyor. 2014 yılında Kingsman: The Secret Service ve 2017 yılındaki Kingsman: The Golden Circle ile bu yolculuğa devam eden Kingsman serisi bir hayran kitlesini oluşturmuş durumda. Çizgiroman serisinin sinemaya uyarlayan Matthew Vaughn, bu defa Kingsman örgütünün geçmişine ışık tutacak olan The King’s Man filmi ile gelmeye hazırlanıyor.

- Reklamlar -

The King’s Man Filminin Konusu

The King’s Man filminde tarihin en kötü tiranları ve suçlu zihinleri milyonlarca kişinin yok olabileceği bir savaş planlamak için bir araya gelir. Bir adam ise onları durdurmak için zamana karşı yarışmalıdır.

Bu filmi devam filmi gibi değil prequel olarak değerlendirmek daha doğru olacak. Çünkü The King’s Man filmi biz izleyenleri geçmişe götürecek ve her zamanki gibi birbirinden değerli oyuncuları kadrosunda barındırıyor.

The King’s Man Filminin Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Harris Dickinson, Ralph Fiennes, Djimon Hounsou, Alison Steadman, Aaron Taylor-Johnson, Matthew Goode, Gemma Arterton, Tom Hollander, Rhys Ifans, Daniel Brühl ve Charles Dance gibi isimler yer alıyor.

The King’s Man Ne Zaman Vizyona Girecek?

Mutlaka izlenmesi gereken aksiyon filmleri arasındaki yerini koruyan serinin yeni filmi The King’s Man filmi 14 Şubat 2020‘de vizyona girecek.

The King’s Man Filminin Fragmanı

Önceki İçerikDogman (2018) Film İncelemesi
Sonraki İçerik71. Emmy Ödülleri Adayları Belli Oldu
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)