Hızlı ve Öfkeli 8 Çekimlerinden Harika Bir Video

714

Universal Pictures tarafından Cleveland’ta çekimleri gerçekleştirilen Hızlı ve Öfkeli 8 filminden muhteşem bir video yayınlandı.

Filmin Amerikalı yönetmeni F. Gary Gray‘in açıklamaları kaynak olarak alındığında; Amerika’da 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona gireceğini; Bunun bir üçleme olarak karşımıza gelecek olan efsane için henüz her şey bitmiş değil!

- Reklamlar -

Fast 8 filminden sonra vizyona girecek olan dokuzuncu filmin 19 Nisan 2019; Onuncu filmin de 2 Nisan 2021 tarihinde vizyona gireceğini daha önce yaptıkları duyuru ile biliyorduk. Fast and Furious 89 ve yalnızca Universal ile çalışmayıp diğer Fast and Furious filmleri gibi farklı yapım şirketleriyle de çalışıp yelpazesini genişletmek istediği bilgisini de ilave etmiş olalım.

Şu ana kadar resmileşen oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve son olarak Lucas Black, Jason Statham, Dwayne Johnson ve Kurt Russell’ın da eklenmesi ile film muhteşem bir kadroya sahip oldu.

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi Çekimlerinden Video

Önceki İçerikJohn Williams Indiana Jones 5 ve Star Wars 8’in Müziklerini Yapacak
Sonraki İçerikBarricade de Transformers: The Last Knight’ta Yer Alacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)