Blair Cadısı’ndan Nefes Kesen Fragman

667

Yeni Blair Cadısı filminden nefesinizi tutup vermeyi unutacağınız bir fragman geldi. Yönetmenliğini Adam Wingard‘ın yaptığı film merakla bekleniyor.

Lionsgate‘in San Diego’daki Comic-Con‘da duyurusunu yaptığı film daha önce The Woods ismi ile vizyona girecekti. Ancak bir takım değişikliklerden sonra Blair Cadısı ismine karar kılmışlar. 90’lı yılların efsanevi korku filmi bakalım yeni versiyonu ile beklenen ilgiyi görebilecek mi?

- Reklamlar -

Bir grup üniversite öğrencisinin Maryland’deki Black Hills Ormanı’ndaki gizemi açığa çıkarmak için yollara düşmesi ile başlıyor. James kız kardeşinin büyük bir gürültü ile ortadan kaybolmasının ardından Blair Cadısı konusu gündeme gelir. Acaba cadı mı almıştır kızı?

Blair Cadısı filmi Adam Wingard tarafından yönetilirken senaryosu You’re Next ve The Guest filmlerinde birlikte çalıştığı Simon Barrett’a emanet edilmiş.

Kadrosunda James Allen McCune (Shameless), Callie Hernandez (From Dusk Till Dawn: The Series), Brandon Scott, Valorie Curry (The Following), Corbin Reid ve Wes Robinson bulunmaktadır.

Blair Cadısı Yeni Fragmanı

Önceki İçerikNarcos 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikThe Revenant’ı 8-Bit İzlemeye Ne Dersin?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)