Doğduğun Gün Hangi Film Listelerde Birinci Sıradaydı?

1288

Doğduğun gün hangi film listelerde birinci sıradaydı hiç merak ettin mi? Sen de benim gibi bunu merak etmemiş olabilirsin ama büyük bir arşiv yapıp enteresan bir çalışmaya imza atan birileri olmuş. Epey de merak edilmiş olacak ki bu siteyi Facebook’ta 1.5 milyon, Twitter’da 40.000 insan bunu paylaşmış.

Doğduğun Gün Hangi Film Listelerde Birinci Sıradaydı?

- Reklamlar -

Neyse efendim güzel bir site ile karşınızdayız. Biliyoruz bu tarz şeyleri paylaşmak sizin de hoşunuza gidiyordur ya da en kötü ihtimalle “Dur ben de bakayım” diye merakla tıklıyorsunuz.

Doğum tarihinizi yukarıdaki kısma yazdıktan sonra “Find #1 Movie” butonuna basınca doğduğunuzda hangi filmin listelerde birinci sırada olduğunu görebiliyorsunuz. Bir hoşluk da yapıp ilgili filmin fragmanını da aşağıya iliştirmişler.

Benim doğduğum gün Police Academy 2: Their First Assignment (Polis Akademisi 2: İlk Görev) filmi listeleri kasıp kavurmuş. Tam da karakterime göre bir film olmuş. İsabet olmuş. Annemi ve babamı da buradan tebrik ederim.

Doğduğun Gün Hangi Film Listelerde Birinci Sıradaymış?

Playback.fm sitesinden ulaşabileceğiniz bu sonucun ardından dilerseniz fragmanın sağ alt tarafında bulunan ve doğduğunuz yıl popüler 100 şarkının yer aldığı bir bölümden de güzelce mutlu olabilirsiniz.

Hadi bakalım.

Önceki İçerikKadın Modası Son 100 Yılda Filmlerde Nasıl Değişti?
Sonraki İçerikPatriots Day Filminin Kadrosuna J.K. Simmons Katıldı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)