Galaksinin Koruyucuları 3 Yönetmeni James Gunn Mı Olacak?

1601

Galaksinin Koruyucuları 3 filmi yönetmeni kim olacak? James Gunn başladığı işi bitirecek mi? Bunu yapacak günü kendinde hissediyor mu? Bizi yarı yolda mı bırakacak? Sorular bol, cevapları pek tabii ki James Gunn’da.

Facebook sayfasından yaptığı canlı yayında Soru&Cevap şeklinde heyecanla bekleyen fanlarını bilgilendiren James Gunn, serinin üçüncü filmi ile ilgili de gelen soruları cevaplamış.

- Reklamlar -

Yorumlardan da anlayabileceğiniz üzere kullanıcılar genellikle fragmanın ne zaman geleceği, Kurt Russel ve Michael Rooker ile ilgili detaylar gibi konularda Gunn’ın kafasını şişirmiş.

Çekimleri Amerika’nın Georgia eyaletinin en büyük kenti olan Atlanta’da devam eden ikinci filmden ziyade üçüncü film ile ilgili konuşmuş olması ise bu içeriğin ana konusu oldu tabii ki. Galaksinin Koruyucuları 3 ile konusunda ise aşağıdaki cümleleri sarf etmiş:

Şu an gerçekten kendimi Galaksinin Koruyucuları serisi için her şeyi yapmaya hazır hissediyorum. Ama bunu devam ettirebilecek miyim emin değilim… Marvel bana bu seriyi devam ettirmek istediğini belirtti. Yapmam gereken şey bu seriyi devam ettirmek ise bunu yapabilecek miyim? Yapamayacak mıyım? Bilmiyorum. Şu an sadece Galaksinin Koruyucuları 2‘yi tamamlamak istiyorum. Bu kadar dürüst, samimi ve doğru düşündüğümde üçüncü filmi de yapabilirim ama o gücü kendimde bulabilecek miyim? Şu an bunu düşünmek istemiyorum.

20 gündür çekimlerine devam eden James Gunn, Haziran ayında tamamlamayı düşündüğü ikinci film için Marvel takviminde üçüncü film 2019’dan 2020’ye alınmış olabilir. Bu konu şu an muamma. Bakalım neler olacak?

James Gunn tarafından yazılıp yönetilen (Guardians of the Galaxy, SlitherGalaksinin Koruyucuları 2 filminin orijinal Guardian kadrosundan Chris Pratt (Jurassic World, Guardians of the Galaxy) Peter Quill/Star-Lord; Zoe Saldana (Guardians of the Galaxy, Star Trek Into Darkness) Gamora; Dave Bautista (SPECTRE, Guardians of the Galaxy) Drax; Vin Diesel (Guardians of the Galaxy, Furious 7) sesiyle Groot; Bradley Cooper (Joy, American Sniper) sesiyle Rocket; Michael Rooker (Guardians of the Galaxy, Jumper) Yondu; Karen Gillan (Guardians of the Galaxy, The Big Short) Nebula ve Sean Gunn (Guardians of the Galaxy, “Gilmore Girls”) Kraglin yer alacak. Ayrıca kadroya yeni eklenen Pom Klementieff’i (Oldboy) Mantis, Elizabeth Debicki (The Great Gatsby, Everest), Chris Sullivan (“The Knick,” The Drop) ve Kurt Russell’ı (The Hateful Eight, Furious 7) göreceğiz.

James Gunn’ın Galaksinin Koruyucuları 3 ile İlgili Videosu

Live from my trailer on the set of GotG Vol 2

Gepostet von James Gunn am Dienstag, 29. März 2016

Önceki İçerikGod Particle Filmi Başrolleri Belli Oldu
Sonraki İçerikThe Path Dizisi Başlıyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)