Gerard Butler ve Gary Oldman’lı Hunter Killer’dan Fragman

562

Başrollerinde Gerard Butler ve Gary Oldman‘ın yer aldığı Hunter Killer filminden fragman geldi. Film 26 Ekim 2018’de vizyona girecek.

Kuzey Buz Denizi derinliklerinde, Yüzbaşı Joe Glass (Gerard Butler) önderliğindeki bir Amerikan denizaltısı yol almaktadır. Başka bir Amerikan denizaltısının Rusya’ya karşı gizli bir darbe planladığını öğrenirler. Bu denizaltının dünya düzenini tehdit ettiği bilgisi de geldikten sonra harekete geçerler. Mürettebat ve ülke tehlikedeyken, Yüzbaşı Glass bir grup seçkin deniz komandosuyla birlikte aksiyona girişirler. Görevleri ise kaçırılan Rusya başbakanını kurtarmak ve 3. Dünya Savaşı’na engel olmaktır. Bunun için düşman hattına sızmak ise zorlu görevin en çetin kısmıdır.

- Reklamlar -

Butler’ın dışında filmin diğer yıldızı Oscar ödüllü Gary Oldman (Darkest Hour) yer almaktadır. Oyuncu kadrosunun diğer isimleriyle şöyle; Common (John Wick 2), Linda Cardellini (Avengers: Age of Ultron) ve Toby Stephens (Die Another Day).

Donovan Marsh’ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu ise Emekli Deniz Subayı George Wallace ve Yazar Don Keith tarafından yazılan Firing Point kitabından uyarlanmıştır. Uyarlayıcı ekipte ise Arne L. Schmidt ve Jamie Moss yer almaktadır. Bu da son bilgi olsun: Filmin yapım sürecinin bütçesi tamamıyla Amerikan Deniz Kuvvetleri tarafından karşılanmıştır.

Hunter Killer filminin dünya prömiyeri 26 Ekim’de yapılacak.

Hunter Killer Filminin Fragmanı

Önceki İçerikNeil Armstrong’un Biyografisi First Man’den 2 Yeni TV Spotu
Sonraki İçerik2018 Emmy Ödülleri Sahibini Buldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)