Independence Day: Resurgence Afişi Yayınlandı

753

Independence Day: Resurgence afişi 20th Century Fox tarafından paylaşıldı. Uluslararası afiş olarak nitelendirilen bu afişte “Uzaylılar geliyoooo!” yorumlarını da beraberinde getirdi.

Roland Emmerich‘in ilk devam filmi olacak olan Independence Day: Resurgence ile ilgili beklentilerimiz gün geçtikçe artıyor.

- Reklamlar -

1996 yapımı olan ilk filmi Independence Day ile Bilim-Kurgu dünyasına “Ben de varım!” dedirten ünlü yönetmen Roland Emmerich‘in bir devam filmi olarak dünya sinemasına armağan etmeye hazırlandığı Independence Day: Resurgence, 24 Haziran 2016 tarihinde vizyona girmeye hazırlanıyor.

M.Ö 10.000, 2012, Godzilla ve The Day After Tomorrow gibi filmleriyle tanıdığımız Emmerich, devam filmi ile gözlerimizin pasını sileceğe benziyor.

Independence Day filmindeki yaratıkların saldırıları sonrasında yeryüzünün extra-terrestrial (Dünya dışından gelip ya da gelmeyip bulunduğu gezegenden saldırıya devam eden) tehditler karşısında dünyamızın savunmasının yeterli olup olmadığı konusunun işlendiği filmin başrollerinde Avengers serisindeki Thor rolüyle tanıdığımız Liam Hemsworth (Jake Morrison), Oz the Great and Powerful filmindeki tekerlekli sandalyedeki kız rolüyle tanıdığımız Joey King (Sam), Gizem ve Gerilim yüklü It Follows filmindeki Jay Height rolüyle tanıdığımız Maika Monroe (Patricia Whitmore) ve Prison Break dizisindeki Ajan Malone rolüyle tanıdığımız William Fichtner (General Adams) yer almaktadır.

Senaryosunu Carter Blanchard (Uyarlayan) Dean Devlin, Roland Emmerich (Karakterleri Oluşturanlar) James A. Woods ve Nicolas Wright’ın oluşturduğu Independence Day: Resurgence filmi dünya genelinde 24 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek.

Karşınızda Independence Day: Resurgence Afişi

Aaron Paul The Dark Tower Kadrosuna Mı Giriyor?

Önceki İçerik2016 MTV Film Ödülleri Adayları Açıklandı
Sonraki İçerikAnnabelle Wallis Yeni Mumya Filmine Dahil Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)