İzlenmesi Gereken Öğretmenler İle İlgili En İyi 5 Film

5382

Bir öğretmenin görevi topluma faydalı ve erdemli nesiller yetiştirmektir. Tohumları fidana çevirmeyi görev bilmiş öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü‘nü kutlar ve onlara bu güzel günlerinde izlemeleri için 5 muhteşem film tavsiyesi hediye ederiz.

“24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.”

Filmlerin sıralaması karışık olarak verilmiş. “Bence bu film de olmalıydı!” diye düşündüğünüz filmi lütfen yorum olarak yazınız :)

İşte İzlenmesi Gereken Öğretmenler İle İlgili En İyi 5 Film

6Short Term 12

İzlenmesi Gereken Öğretmenler İle İlgili En İyi 5 Film
- Reklamlar -

20 yaşının altındaki çocukları eğitmek için gönüllü olmuş bir grup öğretmen tarafından işletilmekte olan Short Term 12, konusunun barındırdığı dram ile izlerken “Ulan!” diyerek bu gönüllü insanları ayakta alkışlayacağınız bir film olma özelliği taşıyor. Eğitimcilerden bir tanesinin Mr. Robot dizisinden tanıdığımız Rami Malek olduğu film öğretmenlere ve sabırlarına şahit olabileceğiniz kalitede. Kesinlikle pişman olmayacağınız Short Term 12 filmini henüz izlemediyseniz listenize almanızı öneririz.

Önceki İçerikPeki Ya Harry Potter Yenilseydi Ne Olurdu?
Sonraki İçerikBetter Call Saul 2. Sezondan Yeni Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)