Jungle Book Oyuncuları Seslendirdikleri Hayvanlar ile Poz Verdi

1157

Jungle Book 15 Nisan’da vizyondaki yerini almaya hazırlanırken filmin orijinal seslendirici ekibi seslendirdikleri hayvanlar ile muhteşem pozlar vermiş. Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan fotoğraflarda Idris Elba, Scarlett Johansson, Sir Ben Kingsley ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Hepsi aşağıdaki galeride!

Çekimleri tamamıyla yeni teknolojiler kullanılarak yapılan The Jungle Book filminde bilindiği üzere ormanda kurtlar tarafından büyütülen Mowgli’nin (Neel Sethi) hikayesi anlatılmaktadır. Ormanda hiç bilmediği bir hayata tutunmaya çalışan Mowgli, Vahşi kaplan Shere Kahn’ın (Idris Elba) yakınlarda olduğunu öğrenince bizim ufaklığı bir yerli kabilesine yollama kararı alırlar. Mowgli insanların yaşadığı köye doğru yol alırken başına birçok olay gelir. Bu esnada Shere Kahn artık Mowgli’nin varlığını öğrenmiştir ve onun izini sürmektedir. Mowgli’yi kötü Shere Kahn’dan ayı ve panter korumaya çalışıyorlar.

- Reklamlar -

Scarlett Johansson‘un Kaa (Dev Yılan), Idris Elba’nın Shere Khan (Büyük Kaplan), Christopher Walken’ın King Louie (Büyük Primat), Bill Murray’nin Baloo (Ayı), Giancarlo Esposito’nun Akela (Kurt) ve Sir Ben Kingsley’in Bagheera’yı (Kara Panter) seslendirdiği film için ülkemizde bu filmi kimlerin seslendireceği koskocaman bir soru işareti.

Kadrosunda ayrıca Star Wars: The Force Awakens’teki Maz Kanata rolüyle tanıdığımız Lupita Nyong’o’un da Raksha karakterini seslendireceğini söylememiz gerekiyor.

The Jungle Book Karakter Fotoğrafları

Önceki İçerik21 Mart Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikStan Lee Cameo’ları Arasındaki En İyisi Bu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)