Popüler Kültür İkonlarının Maskeleri Düşseydi?

1047

Popüler Kültür demişken bilin bakalım ne bulduk! Bildiğimiz çizgi film, dizi, oyun ve sinema dünyasına ait kahramanlarımızın ruh ikizlerini bulduk. Alex Solis isimli illustratör’ün Instagram’da yayınlamaya başladığı illüstrasyonların ardından bir kickstarter projesine çevirip kitap yapma isteği de mevcut. Hani “aman Allah’ım bunlar çok güzel olmuş. Bu cengavere yardım edeyim de benim de çorbada tuzum bulunsun” diye düşünüyorsan yukarıdaki kickstarter linkine tıklayıp bağış yapabilirsiniz.

Siz de fotoğrafları gördüğünüzde diyeceksiniz ki ‘ay yok artık bu kadar olur!‘ Ama cidden olmuş. Bir ara matruşka gibi alttan bir tane daha çıkar mı diye düşünmedik de değil.

- Reklamlar -

Görselleri değiştirirken, ‘hee’, ‘aaa’, ‘ayy’, ‘doğru bak’ gibi sesler ve cümleler çıkarırsanız garipsemiyoruz. Çünkü ilk gördüğümüzde aynılarını biz de yaptık. Bu yüzden keyfinize bakın. Aklınıza gelen başka benzer ruh ikizi karakter falan varsa da bizimle paylaşın! Altından ne çıkacağı belli olmayan popüler kültür ikonları arasında neler varmış bir görelim. (Bu arada kendi maskenizi çıkarttığınızda altından hangi kahraman çıkıyor hiç düşündünüz mü? Acaba sizin ruh ikizi kahramanınız kim?)

Popüler Kültür İkonlarının Ruh İkizleri ve Maskesiz Halleri

Önceki İçerikKötü Karakterler Kazansaydı Ne Olurdu?
Sonraki İçerikCara Delevingne Valerian Setinden Fotoğraf Paylaştı
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.