Space Jam 2 Justin Lin ile Geliyor

848

Space Jam 2 geliyor hem de Cleveland Cavaliers’ın Power Forvet’i olan LeBron James ile birlikte! The Hollywood Reporter‘ın haberine göre bu devam filminin yönetmenliği için Justin Lin (The Fast and the Furious: Tokyo Drift, Fast & Furious 6) ile anlaşmaya varılmış. Warner Bros. bu yaz mevsiminde çekimlerine başlanacak filmin senaryosu için Andrew Dodge ile görüşmeler devam ediyormuş. IMDB’de yer alan habere göre ise filmin senaryosu Willie Ebersol’a emanet edilmiş olarak görülmektedir.

Space Jam 2 filmi ile ilgili diğer bilgiler

LeBron James‘in ikinci sinema filmi olacak olan Space Jam 2 filminden önce Amy Schumer’ın komedi filmi olan Trainwreck kendisini canlandırmıştı. Filmin yönetmeni olan Justin Lin’in sıradaki filmi ise 22 Temmuz’da vizyona girecek olan Star Trek Beyond!

- Reklamlar -

Space Jam‘in ilk filmi 1996 yılında vizyona girmiş ve o dönemde hepimizin kalbini çalmayı başarmıştı. Basketbolun ilahı olan Michael Jordan ve onun Looney Tunes‘tan arkadaşlarıyla galaktik bir basket maçı yapmış ve dünyamızı kurtarmaya çalışmıştı. 230 Milyon Dolar gişe hasılatı ile tüm zamanların en çok gişe hasılatı elde eden Basketbol Filmi olma özelliği taşıyan Space Jam‘in devamı için de aynı başarıyı dört gözle bekliyor ve heyecandan yerimizde duramıyoruz!

Önceki İçerik“Ben Yapmadım Batman Yaptı” Diyen Bebek
Sonraki İçerikIndependence Day: Resurgence Filminden Viral Bir Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)