Star Wars Cosplay Hem de Aile Boyu

735

Star Wars Cosplay yapmış birilerini görünce hemen içimiz kıpır kıpır oluyor değil mi? Bu sefer paylaştığımız Cosplay aile boyu hem de çok ama çok tatlı!

Salt Lake City’de gerçekleştirilen Comic Con FanXperience organizasyonunda bulunmak için her şeyimizi vermeye hazırken, İstanbul’da bir ofiste bu içeriği yazıyor olmak biraz içimizi burktu evet. Neyse efendim bu yıl gerçekleştirilen organizasyonda tüm Cosplay’cilerin yanında bir aile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış.

Victor Sine isimli bir baba yiğit nişanlısı Julianne Payne ile birlikte hayalini kurduğumuz bu organizasyon için kafa kafaya vermişler ve çok güzel bir konsept ile salondaki herkesi kendilerine hayran bırakmışlar. 11 aylık olan Addie’yi de yanlarına alıp işe girişmişler. Herkes gibi onlarda Star Wars Cosplay kostümü yapmaya karar vermişler. Victor Finn, Julianne Rey ve Addie ise BB-8 olmuş.

Organizasyonda verdikleri minik röportajda Sine “Oldum olası Salt Lake Comic Cons’a Julianne ve Addie ile birlikte katılmayı istiyordum. Star Wars: The Force Awakens filmini izledikten sonra John Boyega‘nın oynadığı Finn, Daisy Ridley‘nin oynadığı Rey ve dünyalar tatlısı yeni droid BB-8’e tam anlamıyla aşık olduk ve bu kostümleri yapmaya karar verdik. Ben Finn, Julianne Rey ve Addie ise BB-8 oldu.” cümlelerini sarf etmiş.

Aile Boyu Star Wars Cosplay

8Ne kadar tatlılar değil mi?

Star Wars Cosplay Hem de Aile Boyu
- Reklamlar -

Önceki İçerik2001: A Gif Odyssey Karşınızda
Sonraki İçerikBradley Cooper Deeper Filmi Kadrosuna Dahil Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)