Still Walking / Bitmeyen Yürüyüş (2008) Film İncelemesi

2193

Öncelikle Japon sineması severler için kesinlikle izlenmesi gereken, Hirokazu Koreeda‘nın yönettiği tatlış mı tatlış izlenesi film Still Walking.

Still Walking / Bitmeyen Yürüyüş Film İncelemesi

- Reklamlar -

Bolca da ödüllü aynı zamanda. Küçük bir ailenin kendi halinde yaşamalarını konu alan film sıkmadan izlettiriyor, film bittiğinde “yaa çok tatlılardı” gibi bir ifade bırakıyor insanın suratında. Ayrıca izlerken yönetmen sizi koltuğunun yanına çağırıyor adeta. O kadar içten ve bizden ki. Film boyunca sıradan gibi görünen ama bir o kadar öğüt verici diyaloglara rastlamak mümkün.

Bu filmi pazar kahvaltısından hemen sonra ailenizle birlikte çaya devam ederken izleyebilirsiniz mesela. Keyif verir, insanı birbirine sarıltır. Ben keyifle izledim. Tavsiye.

Still Walking / Bitmeyen Yürüyüş Fragmanı

Still Walking / Bitmeyen Yürüyüş İncelemesi

Müzik - 6
Görsellik - 6
Oyuncu Performansları - 7
Yönetmen - 7
Senaryo - 7

6.6

İzlenesi

Öncelikle Japon sineması severler için kesinlikle izlenmesi gereken, Hirokazu Koreeda'nın yönettiği tatlış mı tatlış izlenesi film Still Walking.

User Rating: Be the first one !
Önceki İçerikHayal Kurmak; Bağımlılıktır
Sonraki İçerikChronemics Animasyon Filmi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)