Maze Runner 2’den Taze Fragman Geldi

2351

Macera kaldığı yerden devam ediyor. (Hep bunu yazmak istemiştim.) Daha fazla aksiyon, daha fazla mutluluk <3 Fragmanı izlediğimizde bile, ilk filmden daha iyi bir filmin bizi beklediğini düşündüm. Muhtemelen siz de öyle düşüneceksiniz.

2014 tarihli roman uyarlaması bilim kurgu The Maze Runner / Labirent: Ölümcül Kaçış‘ın devamı olan Maze Runner: The Scorch Trials / Labirent: Alev Deneyleri, bizi daha da derine çekiyor. İlk filmde labirentin içinden kurtulmaya çalışan gençleri izlemiştik. Herkes Açlık Oyunları benzetmesi yapmıştı ama kimileri de sevdi. Mesela ben. İkinci filmde, labirentten kurtulmayı başaran gençler dış dünya ile karşılaşıyor ve bundan hiç de hoşnut kalmayacakları açık.

- Reklamlar -

Filmin yönetmen koltuğunda Wes Ball oturuyor. Kendisi ilk filmin de yönetmeniydi. Oyuncu kadrosu da aynen devam ediyor. Dylan O’BrienKaya Scodelario, Ki Hong Lee, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Esposito… Bir de sürpriz var. Lord Baelish :) Yani Aidan Gillen da oyuncu kadrosunda. Heyecanla beklediğimiz filmin vizyona giriş tarihi ise 18 Eylül 2015.

Maze Runner: The Scorch Trials Filminin Fragmanı

Önceki İçerikLEGO Sunar: Back to the Future!
Sonraki İçerikThe Darkest Truth About Love (2015)
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.