12 Haziran’da vizyona giren izlenesi filmler!

1
1410

Yine bir Cuma, yine biz. Diyorsunuz ki ‘bu hafta ne izlesem, Tanrım karar vermek ne kadar zor’.. Tamam öyle demiyorsunuz ama deseniz çok daha havalı olabilirdim. Gel gelelim bu hafta vizyona hangi filmler girmiş, kaçı ‘tabiri caizse’ işe yararmış, izlenilesi film var mıymış?

Bu hafta vizyona 11 film giriyor. Farkındaysanız sayı hiç 10’un altına düşmüyor. (Enteresan) Peki bu filmler hangileriymiş, hep birlikte görelim:

12 Haziran’da Vizyona Giren Filmler Listesi

 • Jurassic World
 • Ajan (Spy)
 • Çıtır Kaçak Tehlikeli (Barely Lethal)
 • Vice
 • Ölüm Ormanı (Back Country)
 • Fal
 • Küçük Karmaşa (A Little Chaos)
 • Mutlu Kuzular (Von glücklichen Schafen)
 • Hannas: Karanlıkta Saklanan
 • Haziran Yangını
 • Şövalye Rusty

Korku filmi tavsiyesinde bulunacağım gün, beni bir yoklayın iyi miyim diye. Animasyon çok bizim yaşlara hitap etmiyor. (Bu arada aramızda çoluk çocuk varsa pistten alın) Geriye kalıyor macera filmlerimiz. Vice IMDB puanı şuan 4.1 olan bir film. Bizi Bruce Willis ile kandırmaya çalışıyorlar ama yemezler… O yüzden geriye efsane Jurassic World ve Spy kalıyor. Haydi görelim.

(Haziran Yangını filmini banko izleyeceğiniz göz önünde bulundurularak seçimler yapılmıştır.)

jurassic Park - izlenesi filmler

12 Haziran haftasının izlenesi filmleri: Spy ve Jurassic World

Jurassic Park 4 olarak da adlandırabileceğimiz Jurassic World, 12 Haziran‘da vizyondaki yerini alıyor. Yönetmenliğini Colin Trevorrow‘un ve yapımcılığını (tabi ki) Steven Spielberg‘ün üstlendiği yapım, bilim-kurgu macera ve aksiyonu sonuna kadar yaşatmak için geldi!

Filmin vizyona gireceğini ilk olarak 2011’deki Comic-Con’da Steven Spielberg‘den duyduk ve sevindik. 4 yıl oldu ve o an geldi. Filmin birkaç önemli detaylarından biri, Harrison Ford‘un filmde olacağını duyurup sonra kendisini göremememiz. Enteresan olabilirdi. Bunun dışında film Los Angeles’ta çekilmeyen ilk Jurassic Park filmi. Son olarak filme ait ufak detaylardan biri de; Jurassic Park (1993)’ın oyuncu kadrosunda olan BD Wong, önceki filmlerde yer alıp, bu filmin de kadrosuna dahil olan tek kişi.

Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Nick Robinson gibi isimleri kadrosunda barındıran yapımın konusuna da değinmek gerekirse; 22 yıl önce kurulmuş olan Pasifik kıyılarındaki Isla Nublar adası, Jurassic Park‘a ev sahipliği yapmıştı. Yıllar sonra tekrar bir proje üzerinde çalışıldı ve Jurassic World oluşturuldu. Fakat istenilen ilgi alınamayınca, değişik bir dinazor türü yaratma kararı alındı. Tabi ki bunun yol açacağı kaos öngörülmedi. Peki neler yaşandı? Hep beraber göreceğiz.

Jurassic World Filmi Fragmanı

Jurassic World Fotoğrafları

Gelelim haftanın ikinci filmi Spy’a. ”Amaaan napcam dinazorları” diyen varsa aranızda, en güzel kaçış yolu Ajan. 120 dakikalık bir macera ve komediye hazırsan, sen, böyle alalım. Paul Feig yönetmen koltuğunda ve senaryo ile yapımcılık da sadece kendisine ait. Ayrıca IMBD puanı az da değil: 7.6.

Melissa McCarthy, Jude Law, Jason Statham, Rose Byrne gibi isimlerin baş rollerini paylaştığı filmde, yönetmen ve McCarthy daha önce de The Heat(2013) ve Bridesmaids (2011) filmlerinde birlikte çalışmıştı. Baş roller karakterlerine hazırlanırken dövüş ustalarından ders almış. Ayrıca filmin çekildiği yer: Macaristan. Meraklısına duyurulur.

James Bond‘un komik versiyonu olan bir kadının maceraları konu edilmektedir. Susan Cooper CIA’de masa başı çalışan bir analisttir. Masa başından ilk kez sahaya ineceği bir görev verilir ve içindeki tüm potansiyeli açığa çıkartacağını daha başında anlar. Cooper bu süreçte fark etmediği yeteneklerini de keşfedecektir.  Bence filmi izlemeye karar vermek için fragmanı izlemeniz bile yeterlidir. Keyifli seyirler.

Spy Filmi Fragmanı

Spy Filmi Fotoğrafları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz