13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi Fragmanı Geldi

910

Dikkat dikkat! Öncelikli olarak şunu belirtmemiz gerekir ki izleyeceğiniz video rahatsız edici görüntüler içerebilir. Yani biraz kan görmeye dayanabilirim, patlamalar beni rahatsız etmez diyorsanız o başka.. Biz uyaralım da!

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi filmindeki olay tabi ki isimden de anlaşılacağı üzere, Bingazi’deki ABD elçiliğine olan saldırıyı konu ediyor. Michael Bay‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu yapım oldukça dikkat çekici ve gerçek bir olayı konu alıyor. Büyük yankı uyandırması nedeniyle beyaz perdeye de aktarılan film şiddet ve dramı iç içe yaşatıyor.

- Reklamlar -

Elçilik çalışanlarının, onlara yardım etmek isteyenlerin, yanlış emirlerin ve kayıpların sunulduğu yapım, muhtemelen tarihsel filmlerden Pearl Harbor ile kıyaslanacak ancak bence aynı kulvarda bile değiller. Michael Bay sizin de bildiğiniz gibi; Ninja Kaplumbağalar, Transformers, Mahşerin Dört Atlısı gibi filmlerde yönetmenlik yapmıştı. Gelecek filmleri ise; Ninja Kaplumbağalar 2, Transformers 5, ve Bad Boys 4. 

Film Amerika’da 16 Ocak 2016’da, Türkiye’de 4 Mart 2016′da vizyonda olacak. Yapımın senaryolarını üstlenenler; Chuck Hogan ki kendisini The Strain dizisinden çıkartabilirsiniz ve Mitchell Zuckoff ki onu da The Daily Show adlı yapımdan hatırlayabilirsiniz. Ne kadar üzerinden epeyce zaman geçmiş olsa da imdb puanı 8.8 dir. Mitchell Zuckoff’un esinlenilen kitabının ismi de: 13 Hours: The Inside Account Of What Really Happened In Benghazi dir. Bilginize. 

Filmin hem posterini yayınlıyoruz. Hem de başta da uyardığımız fragmanını. Aslında abartılacak bir şey de göremedim ama, haydi siz de izleyip bir yorum yapıverin. Kolay gelsin.

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi Filminin Fragmanı

Önceki İçerikFantastic Beasts: J.K. Rowling’in Son Filmine İlk Bakış
Sonraki İçerikJane Got A Gun Filmi Fragmanı Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.