Jane Got A Gun Filmi Fragmanı Geldi

1001

Jane Got A Gun filminin henüz Türkiye’ye geliş tarihi belli değil hemen şımarmayalım ama Şubat 2016’da Amerika’da vizyona gireceğini biliyoruz. Bu da bir başarı. Dram ve westerni birbirine kavuşturan film Jane Got A Gun, Natalie Portman‘ın oyunculuğunu sevenler için de bir görsel şölen. Bakın oyunculuk diyorum!

Filmin yönetmeni Gavin O’Connor aynı zamanda Büyük Dövüş, Efsane ile Zafer ve Gurur filmlerinin de yönetmeni. Yazar Brian Duffield daha önce Kuralsız filminden bilinir, diğer yazar  Anthony Tambakis ise Gavin’in yönettiği tüm filmlerde parmağı olan isimdir. 

- Reklamlar -

1 saat 40 dakika sürecek olan filmin baş rollerinde; Natalie Portman, Joel Edgerton, Ewan McGregor var. Peki konuya gel artık derseniz ise şöyle; Jane Hammond, 8 kurşun yemiş olan ve ölümle pençeleşen kanun kaçağı kocası Bill’i kurtarmak amacıyla, 10 yıldan fazladır görüşmediği eski sevgilisi Dan Frost’tan yardım ister. Aradığı yardımı da bulur ve yola koyulurlar. Peşinde mafya olan Bill’in izini saklandığı çiftlik evine kadar sürerler. Fakat önemli olan şey ise, Dan’in yardımının karşılıksız olmamasıdır. Aynı zamanda aksiyonu da içinde barındıran yapımı dört gözle bekliyoruz.

2 yönetmen eskiten, 3 defa oyuncu kadrosu değişen, defalarca vizyon tarihi değişen ve yapımından itibaren sürekli sorunlarla uğraşan Jane Got a Gun filmi artık lütfen gelsin. Buyurun size filmden bazı kareler ve sonrasında da fragmanımız:

Jane Got a Gun Filminin Fragmanı

Önceki İçerik13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikStar Wars: The Force Awakens Karakter Posterleri Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.