17 Temmuz’da Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi

1523

Hayat güzel, kuşlar uçuyor, vizyona fıstık gibi filmler giriyor… Geldi gelecek dediğimiz ve tadı damakta bırakacak filmlerin olduğu bir haftaya girdiğimizi söylemekten mutluluk duyuyorum canlarım. Bu hafta vizyona tam dokuz film giriyor ve ikisi leziz. Kendileri daha önce de bolca bahsettiğimiz filmler. Her zamanki gibi önce tüm filmleri sıralayıp sonra haftanın filmini inceleyelim.

  1. Ant-man
  2. Magic Mike XXL
  3. Altın Gol
  4. Bir Zamanlar New York
  5. Aşkın Dili
  6. Kanlı Tatil
  7. Dehşet Gecesi
  8. Krallar Kulübü
  9. Fırtınanın Ortasında

Sanırım listeyi gördüğünde erkekler haftanın filmi kesinlikle Ant-Man dedi. Dişiler ise Magic Mike <3 Ben de Magic Mike anlatmak isterdim ama Ant-Man hakkını yemek olmaz şimdi. Diğer filmlerden üstü örtülü bahsedip, Ant-Man başlığına geçiyorum.

- Reklamlar -

”Eğer yok canım ne Ant-Man izleyeceğim ben korku filmi izleyeceğim” derseniz, geçmiş olsun. Daha kötü bir tercih olamazdı. Kanlı Tatil ve Dehşet Gecesi’ni ışık hızıyla geçiyorum. Bir animasyon var bu hafta ama hiç izlenesi gözükmüyor, bizden söylemesi. Aşkın Dili ve Bir Zamanlar New York,  gerçekten işsizler için yapılmış. Fırtınanın Ortasında başarısız bir maceraya atılmak gibi. Krallar Kulübü… Seriously?

Magic Mike bir devam filmi. İzlerseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz. Ama konumuz şu an süper kaslı dans eden erkekler değil, konumuz Ant-Man!

İşte Haftanın Film Tavsiyesi Niteliğindeki Filmleri

Ant-Man

Peyton Reed‘in yönetmenliğini yaptığı ve milyonlar tarafından uzun zamandır beklenen Ant-Man vizyona girdi. Paul Rudd, Evangeline Lilly,  Michael Douglas,  Hayley Atwell, Judy Greer gibi efsane isimleri baş rollerde göreceğimiz ve bilim kurgu ile aksiyona doyacağımız film, tam zamanında yetişti diyebiliriz.

Marvel aleminin sevilen süper kahramanlarından biri olan Ant-Man, Reed‘in mizah anlayışıyla birleşince mükemmel olmuş. Reed daha önce Jim Carrey‘nin baş rolünde oynadığı Yes Man filminde yönetmenlik yapmıştı.

117 dakikalık bilim-kurgunun konusu ise şöyle; Hank Pym tarafından yaratılmış kıyafetiyle bir karınca kadar küçülebilme ama gücünü arttırabilme yeteneğine sahip olan eski suçlu Scott Lang, ekibi ve Hank Pym’in yardımlarıyla kendini kahraman olarak kanıtlamalı ve dünyayı kurtaracak zorlu bir soygunun üstesinden gelmelidir.

Önceki İçerik2013 Yılından Kaçırmış Olabileceğiniz Filmler
Sonraki İçerik2012 Yılından Kaçırmış Olabileceğiniz Filmler!
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.