Trainspotting 2 Filmi 2017 Yılında Geliyor

1259

Trainspotting 2 filmi ne zaman çıkıyor? Çıkacak mı? Bu filmin devamı gelecek mi? gibi sorular birbiri ardına sıralanırken TriStar Pictures müjdeli haberi verdi ve Danny Boyle’un merakla beklenen filminin devamı için tüm haklarını satın aldığını duyurdu.

Trainspotting 2 Filmi 2017 Yılında Geliyor

- Reklamlar -

Irvine Welsh’in ünlü romanından beyaz perdeye uyarlanan Trainspotting filminin yenisi için resmi bir isim duyurulmamış olmasına rağmen; Biz onu şimdilik “Trainspotting 2” olarak kodluyoruz. 1996 yılında Danny Boyle tarafından yönetilen filmin senaryosu John Hodge tarafından uyarlanmış ve bu senaryo ile bir Oscar ödülüne de aday olarak gösterilmişti. Hatırlayacağınız üzere kadrosunda Ewan McGregor (Renton), Jonny Lee Miller (Sick Boy), Ewen Bremner (Spud) ve Robert Carlyle (Begbie) yer almaktaydı.

Trainspotting 2 Vizyon Tarihi

Trainspotting 2 filminin yapımcılığını Andrew Macdonald, Danny Boyle, Christian Colson, ve Bernie Bellew üstlenirken yapımcılık şirketleri ise Figment Films, Decibel Films ve Cloud Eight Films olacakmış. 2016 yılında çekimlerinin yapılmaya başlayacağı filmin 21. yılında yani 2017 yılında vizyondaki yerini alması bekleniyor.

İlk filmin yönetmeni olan Danny Boyle’un “John Hodge tarafından uyarlanan bu müthiş senaryonun üzerinden 20 yıl geçti. Bu senaryo bize yepyeni kapılar açtı. Ayrıca bu filmin herkese ulaşması için büyük yardımı dokunan Tom ve Hannah’a da çok teşekkür ederim” sözlerine yer vermiş.

Başrollerinde Michael Fassbender, Kate Winslet ve Seth Rogen’in yer aldığı ve 2015 yılında vizyona giren yeni Steve Jobs filminin de yönetmenliğini yapan Danny Boyle ikonik filmin devamı için de umut verici açıklamalarıyla beklentilerimizi arttırmaya devam edeceğe benziyor.

Önceki İçerikDheepan Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikEye in the Sky Filmi Fragmanı ile Aaron Paul ve Helen Mirren Sizlerle
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)