Karşınızda 2016 Super Bowl Reklamları

908

2016 Super Bowl reklamları; Pazar günü gerçekleştirilen, Amerika’nın en büyük organizasyonu olan ve Carolina Panthers ile Denver Broncos arasında oynanan Super Bowl finali devre arasında en çok konuşulan konu oluyor.

Şu ana kadar 15’ten fazla Super Bowl reklam filmi yayınlandı. Kimsenin beklemediği bir şekilde geceye damgasını vuran ise Türk Hava Yolları ile Batman v Superman: Dawn of Justice işbirliği oldu. Süper kahramanlar konusuna Kaanomeg gireceği için ben yalnızca normal (Sanki Süper Kahraman filmleri anormalmiş gibi) filmlerden bahsedeceğim.

İşte Çok Konuşulan 2016 Super Bowl Reklamları

9Independence Day: Resurgence

- Reklamlar -

Başrollerinde Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Judd Hirsch, Vivica A. Fox, Brent Spiner, Charlotte Gainsbourg, Jessie Usher, Maika Monroe ve Sela Ward’ın yer aldığı 20 yıl sonra tekrar gelen Independence Day: Resurgence reklam filmi de bu yıl yayınlanan en iyi Super Bowl reklamlarından bir tanesi. Senaristleri Roland Emmerich, Dean Devlin, James Vanderbilt, James A.Woods ve Nicolas Wright ile Şampiyonlar Ligi’ni andıran Independence Day: Resurgence için geri sayım devam ediyor.

Önceki İçerikFilmlerin Kötü Karakterleri ve Gülümsedikleri Anlar
Sonraki İçerik68. Yönetmenler Birliği Ödülü Alejandro Gonzalez Inarritu’nun Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)