Millie Bobby Brown Marvel Sinematik Evrenine Giriyor

421

Stranger Things serisiyle hayatımıza giren ve üçüncü sezonundaki performansıyla övgüleri üzerinde toplayan Millie Bobby Brown, The Eternals kadrosuna girdi.

Millie Bobby Brown, The Eternals’ta Hangi Rolde Oynayacak?

18-21 Temmuz 2019 tarihinde San Diego’da düzenlenecek Comic-Con‘da son detaylarını öğreneceğimiz Marvel‘ın yeni filmi The Eternals‘ın kadrosunda tanıdık bir yüz var! Stranger Things ile beğenileri üzerine toplayan Millie Bobby Brown, The Eternals kadroya dahil oldu. Henüz hangi rolde izleyeceğimizi bilmediğimiz MBB için gelecek hafta yapılacak etkinliği beklememiz gerekecek.

- Reklamlar -

The Eternals’ın Oyuncu Kadrosu

Açıklanan ilk kadroda Girl, Interrupted, Sahtekar ve Malefiz gibi filmlerden tanıdığımız Oscar ve üç Altın Küre ödüllü ünlü oyuncu Angelina Jolie; HBO’nun sevilen dizilerinden biri olan Silicon Valley’de de rol alan Kumail Nanjiani, Zombi Ekspresi’nden tanıdığımız Ma Dong-seok ve Game of Thrones ve Bodyguard dizilerinden tanıdığımız Richard Madden ve ünlü oyuncu Salma Hayek’in de boy gösterebileceği söyleniyor.

The Eternals Konusu

The Eternals, kozmik varlıklar olan Celestiallar’ın milyonlarca yıl önce insanlar üzerinde deneyler yaparak Eternallar ve Deviantlar’ı yaratma hikayesini anlatıyor. Süper güçlere sahip iki grup, hangi ırkın daha yüce olduğunu kanıtlamak için tarih boyunca birbiriyle mücadele ediyor. The Rider filmini yazıp yöneten ve övgüler toplayan Chloé Zhao‘nun yöneteceği ve senaryosunda ise Matthew K. Firpo ve Ryan Firpo’nun imzası bulunan The Eternals filmi 2020 yılında vizyona girecek.

Önceki İçerikJim Carrey The Shining’in Başrolünde Oynasa Nasıl Olurdu?
Sonraki İçerikThe Flintstones Dizisi İçin Hazırlıklar Başladı
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)