Ağlatan Türk Yapımı Aşk Filmleri

1042535

Selam gençler. İçimizden bir ses kış aylarında sizin de bizim gibi bunalıma girdiğinizi ve bir şekilde rahatlamak istediğinizi söylüyor. O yüzden size bu listeyi ayarlamaya karar verdik. Öncelikli sebep filme bakıp “ya bu halde olsaydım, halime şükredeyim..” dedirtmek. İkinci sebep ise “ağla ağla rahatlarsın” sözünü denemek.

Türk yapımı projeler genellikle ilgi alanımıza girmiyor ancak bazı filmler var ki gerçekten ya oyunculuktan, ya yönetmenin çok iyi iş çıkartmasından dolayı bir şekilde akıp gidiyor. Bu sebepler arasında senaryonun çok iyi olması genelde alt sıralarda yer alıyor. Bu sebepledir ki fazla tercih edilemiyor.

Bakalım listemizde hangi filmler yer alabilecek. Hepiniz buyurun, çekinmeyin:

Ağlatan Türk Yapımı Aşk Filmleri

14Bir Varmış Bir Yokmuş

Ağlatan Türk Yapımı Aşk Filmleri
- Reklamlar -

Başrollerde Mert Fırat ve Melisa Sözen yer alırken kadroda onlara Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz, Judith Lieberman, Onur Şirin gibi isimler var. Anaokulu öğretmeni olan Nehir, bir gün tesadüfen bir şarkı dinler ve dinlediği şarkı genç kadını derinden etkiler. Nehir şarkıyı o kadar çok beğenir ki notaların ardından, şarkıyı yapan müzisyenin peşine düşmeye karar verir. Yolun sonundaysa şarkının sahibi olan Ozan’ı bulur. Ama Ozan hayatında yaşadığı derin bir travma yüzünden ve adeta çıkmaz bir sokak gibidir. Ahh bu aşk hikayeleri, imkansızlıklar. Tam koliyle çikolata yemelik bir his uyandırıyor, anca mutlu oluruz.

Önceki İçerikYalnız Başına Sevgililer Günü’nde İzlenecek Filmler
Sonraki İçerikLady Bird / Uğur Böceği Film İncelemesi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.