Benedict Cumberbatch Smaug’u Oynarken Girdiği Haller

1529

Benedict Cumberbatch, oynadığı filmlerin aksine Sherlock dizisiyle beğenimizi kazanan yakışıklı mı yakışıklı oyunculardan bir tanesi. Fiziksel görüntüsünün haricinde sesiyle de ünlü olan oyuncunun Yüzüklerin Efendisi efsane hikayesinin öncesinin anlatıldığı The Hobbit’te önce Necromancer’ı seslendirdiğini sonrasında da Smaug’u canlandırıp seslendirdiğini biliyor muydunuz?

Mesela; tam adı Benedict Timothy Carlton Cumberbatch olan ünlü oyuncunun aslında bir asilzade olduğunu biliyor muydunuz? “Aaa!” diye tepki verip merak edenler için; Dedelerinin İngiliz İmparatorluğu’nun önemli kademelerinde görev yaptığı bilgisi çeşitli kaynaklarda mevcuttur. Ayrıca yapılan DNA testlerinin ardından III. Ricard ile de bir akrabalığının bulunduğu ve Kraliyet Ailesi’nin kanını taşıdığını savunuyorlarmış. Cumberbatch Ailesi ile ilgili detaylı bilgiye sitelerinden ulaşabilirsin.

- Reklamlar -

Gerçi adam hal ve hareketleriyle de bunu destekleyecek bir tavır takınıyor ancak Amerika’nın elinde olan Sinema ve Dizi dünyasının karşısına bir İngiliz Soylusu çıkarmak için de yapılıyor olabilir bu.

2016 yılında karşımıza çıkacak olan Doctor Strange filminde de Dr. Stephen Strange rolüyle göreceğimiz Benedict Cumberbatch, 2014 yılında vizyona giren The Imitation Game (Enigma) ile En iyi Başrol Oyuncusu Oscar’ına da aday olarak gösterilmişti.

Son söz; oyuncu olmak gerçekten yürek isteyen bir iş vesselam.

İşte Benedict Cumberbatch ve Smaug Performansı

Önceki İçerikHarry Potter and the Cursed Child ile Efsane Devam Ediyor
Sonraki İçerik2015 Yılının En İyi Filmleri ile Hazırlanmış Süper Bir Kolaj
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)