Bourne 5 Matt Damon ile Geliyor

1191

Aksiyon ve Gerilim meraklıları olarak Bourne serisi bizleri hep kendisine bağlamayı başarmıştır. Üçüncü filmi ile 3 dalda Oscar ödülü almayı başaran bu serinin 5. filmi için bu film ile özdeşleşen Matt Damon, Buzzfeed‘e bir röportaj vermiş ve merakla bekleyenler için müjdeli haberleri var. Filmin yönetmenliğini Oscar ödülü almasında büyük emeği olan Paul Greengrass’ın yapacağı ve senaryosunu Paul Greengrass ile birlikte Christopher Rouse yapacakmış.

Bourne 5 Matt Damon ile Geliyor

- Reklamlar -

Bourne 5 Detayları

Filmin Avrupa’nın kemer sıkma dönemine girdiği ve çok çok uzaklardaki bir ülke olan Kanada’da geçeceğini ifade eden Damon, “Casusluk ile ilgili tartışmalar ve sivil özgürlükler bu tür demokrasilerin doğasında vardır. Ama bana göre bunlar artık değiştiği görülüyor.” diyor. Filmin geçtiği dünya için ise “Ocean serisi hayranlarının bu dünyaya alışık” diye de eklemeyi ihmal etmiyor.

Çekimlere Yunanistan’da başlıyoruz, biliyorsun, demokrasi başlangıcı orası” diyor ve devam ediyor “Ve film Las Vegas’ta biterek garip bir vücut buluyor” diyerek cümlesini tamamlıyor. Ünlü prodüktör Frank Marshall’ın da projede yer alacağı; Captivate Entertainment ile de Bourne 5’i piyasaya sürecekleri bilgisini de sizlerle paylaşmak isterim.

Çalışmalara kısa bir süre sonra başlanılacağını ve 29 Temmuz 2016 tarihine kadar beyaz perdede gösterime sunulacağı tahmin ediliyor.

Bakalım serinin 5. filminin adı ne olacak?

Önceki İçerikMichael Caine Youth Filmi Fragmanı ile Karşınızda
Sonraki İçerikWoody Allen: Bruce Willis Çıkıyor Steve Carell Giriyor!
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)