Kevin Bacon’lı City on a Hill Dizisinden Yeni Fragman Geldi

473

Ben Affleck ve Matt Damon‘ın yapımclığını üstlendiği, Kevin Bacon ve Aldis Hodge’un başrollerinde yer aldığı City on a Hill dizisinden yeni bir fragman geldi.

1997 yılında Can Dostum (Good Will Hunting) ile En İyi Orijinal Senaryo Oscarı’nı kazanan ve beyazperdeye giriş yapan Ben Affleck ve Matt Damon‘ın senaryosunu yazdığı bu dizi ile tekrar bir araya geldiler. Showtime tarafından hazırlanan City on a Hill dizisi için yeniden bir aya gelen başka bir çift daha var. Onlar da Kevin Bacon ve Cathy Moriarty. Bu ikili daha önce yine 1997 yapımı En İyi Arkadaşım (Digging to China) isimli filmde birlikte oynamışlardı.

- Reklamlar -

Ben Affleck ve Matt Damon’ın yapımcılığını yaptığı City on a Hill dizisinin başrolünde Footloose, Sleepers, Mystic River ve X-Men: First Class gibi yapımlarla tanınan usta aktör Kevin Bacon yer alıyor.

City on a Hill Konusu

Hikayemiz yozlaşmanın, yolsuzluğun ve ırkçılığın kol gezdiği, şiddetin neredeyse artık bir suç olarak bile görülmediği Boston şehrinde geçiyor. 1990’lı yılların başlarını konu alan dizide; Bölge savcımız Decourcy Ward ile onun bu yolsuzluk batağına düşmüş FBI ajanı Jackie Rhodes’un kurduğu garip birliktelik anlatılıyor. Dizide, Boston’un tüm adalet sistemini değiştiren bir davayı üstlenen bu ikili ve başlarından geçen olayları izliyor olacağız.

Dizinin pilot bölümü olan The Night Flynn Sent the Cops on the Ice‘ı; Kill the Messenger ve American Assassin gibi filmlerden tanıdığımız Michael Cuesta yönetmektedir.

City on a Hill oyuncu kadrosu ise şöyle; Kevin Bacon, Aldis Hodge, Jonathan Tucker, Mark O’Brien, Amanda Clayton, Jere Shea, Kevin Chapman, Cathy Moriarty, Rory Culkin ve Jill Hennessy.

16 Haziran’da Showtime kanalında başlayacak olan dizi biz ülkemizde farklı yollardan takip edebileceğiz gibi görünüyor.

City on a Hill Dizisi Yeni Fragmanı

Önceki İçerikLászló Nemes’in Sunset Filminden Yeni Fragman ve Afiş Geldi
Sonraki İçerikJohnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson’lı Waiting for the Barbarians’dan İlk Görsel Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)