Casey Affleck’li Light of My Life’tan İlk Fragman Geldi

383

Casey Affleck‘in yazıp yönettiği Light of My Life filminden ilk fragman geldi. Dünya prömiyerini 69. Berlin Film Festivali’nde yapan film, önümüzdeki ay ABD’de vizyona girecek. Ülkemizde ne zaman vizyona gireceği ise henüz soru işareti!

2016 yılına damgasını vuran Manchester By the Sea filmi ile En İyi Erkek Oyuncu Oscarı’nı kazanan Casey Affleck, I’m Still Here filminden dokuz yıl sonra bir kez daha yönetmen koltuğuna oturuyor. 69. Berlin Film Festivali‘nde sinemaseverlerin beğenisini kazanan Light of My Life filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

- Reklamlar -

Light of My Life Filminin Konusu

Kızını tamamı erkeklerden oluşan bir toplumda yetiştirmeye çalışan bir babanın hikayesini konu ediyor. Bir salgının dünyanın yarısını yok etmesinin üzerinden geçen on yılın ardından, bir baba ve kızı toplumdan uzak bir yerde yaşamaktadır. Adam, kadınların yok olmasına neden olan salgının başlarında doğan kızını sadece erkeklerin yaşadığı toplumda büyütmeye çalışır. Kızının erkek gibi görünmesini sağlayan ve onu insanlara erkek olarak tanıtan baba, erkek egemenliğindeki toplumda kızını korumak için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır.

Casey Affleck’in yazıp yönettiği Light of My Life filminde toplumsal koşullar ne olursa olsun kızını korumaya çalışan babayı canlandırıyor. Fena halde Dram türündeki filmde Casey Affleck’e iki Altın Küre ödüllü Elizabeth Moss ile Anna Pniowsky eşlik ediyor.

ABD’de 9 Ağustos’ta vizyona girecek olan filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği konusu yukarıda da bahsettiğimiz gibi belirsizliğini koruyor.

Light of My Life Filminin Fragmanı

Önceki İçerikWestworld’ün 3. Sezon Yeni Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikJohn Green’in Looking for Alaska Dizisinden Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)