Channing Tatum Frozen’ın Let It Go’su ile Performans Yapmaya Kalkarsa

901

Channing Tatum, genellikle eğlenceli filmlerde görmeye alışkın olduğumuz ancak son olarak Quentin Tarantino‘nun The Hateful Eight filminde gördüğümüz ve 2016 yılında Coen Kardeşler’in komedi filmi Hail, Caesar! da göreceğimiz ünlü bir isim.

Spike kanalında yayınlanan ve ünlüleri konuk olarak aldıkları Lip Sync Battle programında Channing fırtınası esiyor. Tatum Beyonce’tan sonra 2 Oscar ödüllü Frozen animasyonunun prensesi Elsa’nın söylediği Let It Go’yu seslendirmiş.

- Reklamlar -

İzlerken kendimi gülmekten alamadığım ve her hareketine kaba tabirle “Öküz gibi” güldüğüm bir performansa imza atan Tatum, ne kadar tatlı bir adam olduğu da göstermiş oldu bana göre. Her ne kadar seksi bir adammış gibi görünse de içindeki o tatlı adamı dışarı çıkarmayı başarmış.

Beyonce performansını da izlediğinizde nasıl eğlenceli bir adam olduğunu görebileceğiniz Tatum The Hateful Eight’ten sonra 23 Jump Street, Hail, Caesar! ve Gambit filmlerinde yer alacak.

Videoları izledikten sonra “Çok seksi ya!” diye düşünen kızların hala aynı düşüncede olup olmadığını deli gibi merak ediyorum :)

Beyonce performansını aşağıda bulabilirsiniz.

İşte Channing Tatum ve Let It Go Performansı

Önceki İçerikThe Boss Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikFilmlerdeki Telefon Konuşmaları Birleştirilirse
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)