The Boss Filminden Fragman Geldi

850

Ne zamandır komedi filmi izlemedik değil mi bir ağız tadıyla? Ya da ben izlemedim bilmiyorum. Her türden filmi yapmak kolaymış ama komedi yapmak ayrı bir meseleymiş gibi geliyor her zaman. Bilmem ne kadar katılırsınız buna. Ama bu filmin fragmanını izlediğimde oldukça tatlı geldi. Bence beklentiyi karşılayacak.

Yönetmenliğini Ben Falcone’nun üstlendiği komedi filminin baş rolünde ise Bridesmaids filmiyle En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar ödülüne aday olarak gösterilen Melissa McCarthy yer alıyor.

- Reklamlar -

Konusu; Ticaret sektörünün devlerinden biri, yaptığı usulsüzlüklerden dolayı hapse atılır. Hapisten çıktıktan sonra Amerika’nın yeni ikon gözdesi olmaya hazırlanırken, kazıkladığı pek çok insan yaptıklarını kolay kolay unutmayacaktır ve onunla uğraşacaklardır.

Hem güzel bir hayat hikayesi hem de aksilik ve sakarlıklar bir araya gelince bizi gülümseten bir fragman ortaya çıkmış. Siz de bir göz atın bakalım bizimle aynı fikirde olacak mısınız? Bence tam bir ‘ailece gidip izlemelik film’ olmuş. Vizyon tarihi ise 16 Haziran. Tadından yenmez. Buyurun:

The Boss Filminin Fragmanı

Önceki İçerikZashchitniki Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikChanning Tatum Frozen’ın Let It Go’su ile Performans Yapmaya Kalkarsa
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.