David Bowie Posteri Alır Mıydınız? Hem de 25 Tane!

1236

David Bowie ya da gerçek ismi ile David Robert Jones, (8 Ocak 1947, Brixton, Londra, İngiltere- ö. 10 Ocak 2016, New York,Amerika Birleşik Devletleri), İngiliz şarkıcı, şarkı yazarı, aktör, dansçı ve prodüktör.

‘The Hunger’, ‘The Man Who Fell to the World’ ve ‘Merry Christmas, ‘Mr. Lawrence’, ‘The Prestige’, ‘Twin Peaks: Fire Walk with me’ gibi filmlerde rol alan ünlü şarkıcı David Bowie, tarihin en önemli sanatçılarından biridir. Lady Gaga, George Michael, Madonna gibi sayısız yıldıza örnek olmuş ve birçok önemli albüm ile şarkıya imza atmıştır.

1,5 yıl kanserle savaşan Bowie 10 Ocak 2016 tarihinde, son albümü olan Blackstar’ı çıkarttıktan ve 69. doğum gününden iki gün sonra hayatını kaybetti.

Bu büyük sanatçı için konuşulacak, yazılacak ve çizilecek şey o kadar fazla ki… Behance’teki Butcher Billy isimli bir tasarımcı da sevgisini popüler kültür ögeleriyle birleştirerek muhteşem posterler meydana getirmiş. Ayrıca bu çalışmalarını Redbubble‘da da satışa sunmuş. Beğendiğinizi almanız ve koleksiyonunuza eklemenizi öneririz.

Birbirinden Güzel 25 David Bowie Posteri

25Blachstar – Paul Stanley

Birbirinden Güzel 25 David Bowie Posteri
- Reklamlar -

Önceki İçerik68. Yönetmenler Birliği Ödülü Alejandro Gonzalez Inarritu’nun Oldu
Sonraki İçerikArielle Kebbel Fifty Shades Freed Kadrosuna Dahil Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)