Deadpool Cicilerini Gösterdi!

2888

Hani hepimizin kıl olsa da asla vazgeçemediği ve bi o kadar da sevdiği çok konuşan adam var ya? Hayır sıkıcı arkadaşınızdan bahsetmiyorum, bahsettiğim kişi Deadpool!

Seveniyseniz zaten kaçırmadığınız test videosunda da gördüğünüz gibi her şeyle dalga geçiyor ve hiç susmuyor, bunun en büyük nedeni de kendisinin bir çizgi romanda olduğunun farkında bir yaşam sürmesi.

- Reklamlar -

X-Men Origins: Wolverine’deki Deadpool’un yansıtılış rezaletinden (üzgünüm, ama öyle) sonra daha da artan hayran baskılarıyla hayata geçirilen bu projeye Fox’un X-Men serisi kadar bütçe ayırmaması ve çıkış tarihinin Kasım 2016 gibi erken bir tarihte olması benim gibi çoğu çizgi roman sevdalısını ürkütmüştür; ama Twitter’da yayınlanan görüntüler ile özüne bağlı kalacak bir Deadpool filmiyle karşılaşacağımızı göstererek bekleyen herkesin yüreğine su serptiklerine eminim.

Heyecanı hafiften alevlendirmeye başladılar bile:


Reynolds’un soyadından esinlenildiği belli olan bu pozumuzda Deadpool’u biraz cüretkar ve yine dalgacı olarak görüyoruz. Umarım Spider-Man bu söze, Burt Reynolds da bu poza kızmaz.

Orijin hikayesine bağlı kalacak, “Merc With a Mouth” karakterinin ortaya çıkışını anlatacak bu film önümüzdeki senelerdeki çizgi roman filmleri furyasının en renklisi olduğu kesin.

Siz yine takipte kalın: https://twitter.com/deadpoolmovie

Önceki İçerik20-26 Mart Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikSouthpaw Filminden Fragman Geldi