Demian Bichir Alien: Covenant Kadrosuna Katıldı

810

Demian BichirThe Hollywood Reporter‘a verdiği röportajda ünlü Bilim-Kurgu üstadı Ridley Scott’ın bir devam filmi olan Alien: Covenant’ın kadrosuna dahil olduğunu belirtmiş. Son olarak Quentin Tarantino’nun sekizinci filmi olan The Hateful Eight’teki Bob rolüyle gördüğümüz Demian Bichir; Danny McBride ve Katherine Waterston’dan sonra kadroya eklenen 4. isim oldu.

Demian Bichir Alien: Covenant Kadrosuna Katıldı

- Reklamlar -

Michael Fassbender‘ın Prometheus androidi David’i canlandıracağı Alien: Covenant filminde Katherine Waterston Daniels isimli bir kadını oynayacak.

Demian Bichir Kimdir?

A Better Life (Daha İyi Bir Hayat) filmiyle; 2011 yılında En iyi Başrol Erkek Oyuncusu Oscar Ödülü’ne aday olarak gösterilen 43 yaşındaki Meksikalı ünlü oyuncudur.

Prometheus filminin devamı ve bir üçlemenin ikinci filmi olan Alien: Covenant, 1979 yılında Ridley Scott‘ın Bilim-Kurgu denemelerinin ilk ve en önemli parçası Alien’ın devamıdır aslında. Hikayesi bulunan Covenant isimli bir uzay gemisinin galaksinin uzak bir yerlerindeki başka bir gezegen ile arasındaki bağ ile başlar. Cenneti bulduklarını düşünen ekibin David’in hala yaşıyor ve aslında tehlike altında olduklarını öğrenmelerinin üzerine olaylar iyiden iyiye karışır.

Jack Paglen (Transcendence) ve Michael Green’in (Green Lantern)  Alien: Covenant filminin senaryosunu uyarlayacağı ve 20th Century Fox tarafından Avusturalya’da 6 Ekim 2017 tarihinde Amerika’da vizyona girecek filmin aynı tarihler aralığında da ülkemizde vizyona girmesi bekleniyor.

Önceki İçerikPete’s Dragon Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikBaywatch Filmi İlk Görseli Dwayne Johnson ve Zac Efron’dan Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)