Yaratık: Covenant’tan Korkutucu 2 Video

662

Ridley Scott‘ın yönetmenliğini yaptığı ve 12 Mayıs’ta vizyona girecek Yaratık: Covenant‘tan korkutucu 2 video geldi. Film beklentileri yükseltmeye devam ediyor.

Katherine Waterston‘ın Daniels ve Billy Crudup‘ın Oram rolleriyle yer aldığı videolar epey korkutucu sahnelere sahip. Bakalım yayınlanan bu reklam filmlerini beğenecek misiniz?

- Reklamlar -

Covenant gemisinin mürettebatı galaksinin uzak tarafındaki bir gezegene yönelir. Bu gezegene ulaşan mürettebat, orada keşfedilmemiş bir cennet olduğunu düşündüklerini bir yeri keşfeder. Her şey Dünya’yı andırıyor gibi olsa da hayvan sesinden yoksun ve sessiz bu yer biraz gariptir. Karanlık ve tehlikeli bir gezegen olan bu cennetin tek sakini ise Prometheus‘tan hatırladığımız android David’tir. Ya da ona çok benzeyen Walter’dır. Kim bilir? Bakalım ekibin hayal gücünü zorlayan bu tehlike hayatlarına malolacak mı?

Oyuncu kadrosunda ise Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollett, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England, Benjamin Rigby ve James Franco yer alıyor.

Ülkemizde Yaratık: Covenant ismi ile 12 Mayıs’ta vizyona girecek film için geri sayım devam ediyor.

Yaratık: Covenant – Ekipten Mesaj: Daniels

Yaratık: Covenant – Ekipten Mesaj: Oram

Önceki İçerikÖlmek İçin 13 Sebep Dizi İncelemesi
Sonraki İçerik7 Nisan Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)