Edward Holcroft Kingsman 2 Filminde de Yer Alacak

850

Edward Holcroft, 2015 yılında karşımıza çıkan Kingsman: The Secret Service‘ın devam filmi olan ve 2017’de vizyondaki yerini alacak olan Kingsman 2 filminde de Deadline‘ın paylaştığı habere göre Charlie Hesketh rolüyle yer alacak.

Edward Holcroft Kingsman 2 Filminde de Yer Alacak

- Reklamlar -

Edward Holcroft Kimdir?

Edward Holcroft, Mark Waters’ın yönetmenliğini yaptığı ve 2014 yılında vizyona giren Vampire Academy filmiyle beyaz perdeye “Merhaba!” diyen 29 yaşında kısmen genç bir delikanlı. Bu genç oyuncu Vampire Academy filminin ardından 2015 yılında Kingsman: The Secret Service filminde rol almıştı. Diğer rol aldığı yapımlar ise; London Spy ve Lady Chatterly’s Lover isminde birer mini dizi ve National Theatre’da yapılan bir canlı televizyon performansında Pierre Choderlos de Laclos’un ünlü romanı Les Liaison Dangereuses (Tehlikeli İlişkiler) oyununda da rol almıştı. Ayrıca şu sıralar yönetmenliğini Ritesh Batra’nın yaptığı ve Julian Barnes’ın romanından uyarlanan The Sense of an Ending filminde de Jack Ford rolüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini yine Matthew Vaughn’un yapacağı Kingsman 2, filmi için kolları sıvamaya başlamış. Taron Egerton’ın (Eddie the Eagle) gizli ajan olarak yetiştirilen Gary ‘Eggsy’ Unwin rolüyle tekrar karşımıza çıkacağı filmde; İngiliz Gizli Servisi için yetiştirilmek üzere farklı yerlerden getirilen gencolar devam filminde daha çok Amerika’da geçen bir konu için yetiştirilmeye devam edecekler. Colin Firth’ün ilk filmindeki rolüyle kadroya kaldığı yerden devam etme ihtimali çok düşük görünse de; Harry Hart / Galahad’in ikiz kardeşini canlandırabileceği de söz konusu.

Kingsman: The Secret Service 2, 20th Century Fox’un söylediğine göre 16 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek.

Önceki İçerikAssassin’s Creed Filmi Yeni Bir Görüntü ile Geldi
Sonraki İçerikDC Sinematik Evreni Retrospektifi Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)