DC Sinematik Evreni Retrospektifi Geldi

1386

DC Sinematik Evreni, önümüzdeki yıllarda epey yoğun bir döneme girmeye hazırlanırken Miguel Branco isimli bir Youtuber çok güzel bir retrospektif hazırlayarak geçmişe bakmamızı sağlamış.

Videoda Warner Bros. Pictures tarafından izleyiciyle buluşan ve buluşmaya hazırlanan filmlerden Batman Begins, Superman Returns, The Dark Knight, Watchmen, Green Lantern, The Dark Knight Rises, Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice ve Suicide Squad‘a yer veren Miguel Branco’ya teşekkürü bir borç biliyoruz.

- Reklamlar -

Warner Bros. Pictures tarafından yayınlanan takvime de bir göz atıp kenara not almanızda da fayda var.

DC Sinematik Evreni Takvimi

DC Sinematik Evreni Retrospektifi Geldi

Gelecek hafta vizyona girecek olan Batman v Superman: The Dawn of Justice için heyecanlı bekleyiş devam ederken videodaki birçok filmin de yönetmeni olan Zack Snyder’dan beklentiler epey yüksek seviyelerde. Bakalım bu yeni çarpışmanın sonuçları ne olacak?

Bu arada videodaki çalan müzik de her zaman olduğu gibi üstad Hans Zimmer ve James Newton Howard ait ve Batman Begins soundtracklerinden biri olan Vespertilio’dur. Diğer müzikler ise sırasıyla On Thin Ice, Oil Rig, I Will Find Him ve What Are You Going To Do When You Are Not Saving the World?’tür ve tamamı Hans Zimmer’e aittir.

Fazla uzatmadan videomuza geçelim. Şimdiden afiyet olsun. Haydi bakalım.

DC Sinematik Evreni Retrospektifi

Önceki İçerikEdward Holcroft Kingsman 2 Filminde de Yer Alacak
Sonraki İçerikStreet Fighter Gerçek Hayata Uyarlanırsa
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)