En iyi Korku Filmleri Karakterleri Bir Araya Gelirse

901

En iyi korku filmleri bu Antonio Maria Da Silva‘nın yaptığı video ile bir araya geldi. Michael Myers, Jason, Leatherface, Ash, Freddy ve Chucky bu videoda!

Daha önce yaptığı Hell’s Club ile Hollywood’un ünlü karakterlerini bir araya getiren Antonio Maria bu defa korku filmleri ile karşımızda!

- Reklamlar -

Cadılar Bayramı için yaptığı bu videoda en iyi korku filmleri kahramanlarını bir araya getiren Antonio Maria yine turnayı gözünden vurmuşa benziyor.

Rise of the Boogeymen ismini verdiği videoda Cadılar Bayramı serisi ile ünlenen Michael Myers, Teksas Katliamı‘nın Jason ve Leatherface’i görebilirsiniz. The Evil Dead‘in Ash’i, Elm Sokağı Kabusu‘nun Freddy’si ve Chucky de ek olarak videonun ana temasını oluşturuyor.

14 dakika olmasına rağmen izlerken hiç sıkılmıyor ve sayelerinde bir kez daha gerilmeyi başarıyoruz.

Antonio Maria Da Silva‘nın bir sonraki mashup’ını merakla beklediğimizi söylemek gerekiyor. Her yaptığı video ile gündeme gelmeyi başaran bu adamı ayakta alkışlamak lazım. Bu adam işini cidden çok iyi yapıyor!

Hell’s Club 1 ve Hell’s Club 2‘yi henüz izlemediyseniz çook şey kaçırıyorsunuz demektir.

Peki sizce bu karakterlerin tamamı bir korku filminde olsaydı ve siz de o filmin bir karakteri olsaydınız ne yapardınız? Biraz düşünelim mi?

Bir Michael Myers hayranı olarak yorumum: “Ben kenarda oturup ölmeyi beklerdim. Huzur içinde de ölürdüm” galiba.

En İyi Korku Filmi Karakterleri Bir Arada

https://vimeo.com/189690688

Önceki İçerikEn Popüler Film Karakterlerinin Aşkları Resmedilirse
Sonraki İçerikGüzel ve Çirkin Filminden Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)