Chucky’nin TV Dizisinden İlk Görsel ve Video Geldi

556

Korku sinemasının önemli karakterlerinden biri olan Chucky‘nin TV dizisi Syfy platformu aracılığıyla 2021 yılında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Chucky'nin TV Dizisinden İlk Görsel ve Video Geldi

- Reklamlar -

2021’de gösterime girecek olan Child’s Play TV dizisinin ilk görseli ve videosu geldi. Var olan en uzun soluklu korku serilerinden biri olan Child’s Play, otuz yıldır hayranlarını korkutuyor ve hatta yer yer eğlendiriyor. Sinema filmleri de çekilmeye devam eden hikaye için şimdi bir TV uyarlaması geliyor. Aşağıda ilk teaser videosunu izleyebileceğiniz dizide Chucky, uykularımız kaçırmak için geri geliyor!

Child’s Play Dizisinin Detayları

Seri, 2017 yılında Cult of Chucky filmiyle devam ederken, bir yandan da 2019 yapımı bir filmle yeniden başladı. İlk olarak 2018 yılında SyFy ve kardeş kanalı USA Network arasında paylaşılan bir Child’s Play TV uyarlaması olacağı açıklanmıştı. Dizide Chucky’nin bir satış sonra küçük bir Amerikan kasabasında kaos yaratacağı biliniyor. Orijinal seriden tanıdık isimlerin de dizide yer alacağı konuşuluyordu. Jennifer Tilly performansı ve yaratıcı Don Mancini’nin seslendirmesi dizide hayranlarla buluşacak.

Don Mancini, yeni oluşturulan Instagram hesabını kullanarak, yaklaşan Chucky serisine ilk resmi bakışını paylaştı. Çok fazla detaya yer verilmeyen dizi için paylaşılan video ise şu sloganla bitiyor: “Sadece bir kanalda oynamak için çok büyük bir kötülük”. Paylaşılan görsellerde ve videoda fazla bir detay yok gördüğünüz üzere. Ancak Chucky’nin bir oyuncak mağazasında görünmesi büyük bir ihtimalle hikayenin en baştan anlatılacağı anlamına geliyor olabilir.

İçinde bulunduğumuz Pandemi nedeniyle çekimlerin ne noktada olduğu tam bilinmiyor ama her şartta dizinin 2021 yılında gösterilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Dizinin IMDB sayfasında da tarih için 2021 yazılmış olması da şimdilik yeterli gibi görünüyor.

Child’s Play Dizisinden İlk Video

Önceki İçerikDisney & Pixar’dan Yeni Animasyon Filmi Soul Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikTenet Filminden IMAX Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)