Fantastic Beasts Fragmanı Yayınlandı

1043

Fantastic Beasts and Where To Find Them filmi Harry Potter serisindeki olaylar başlamadan önce 1926 yılında New York’ta geçiyor. Warner Bros. Pictures tarafından paylaşılan fragman ile merakımızı gidermiş ve J.K. Rowling’in bize armağan ettiği yeni hikaye ile de keyfimiz yerine gelmiş oldu.

Fantastic Beasts and Where to Find Them filminin kadrosunda Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Dan Fogler, Colin Farrell, Jenn Murray, Jon Voight, Carmen Ejogo, Gemma Chan ve yeni katılan Faith Wood-Blagrove yer almaktadır.

- Reklamlar -

1926 yılında geçen bir hikaye ile başlayan Fantastic Beasts filmi, Newt Scamander’ın (Eddie Redmayne) sihirli yaratıklarla ilgili olağanüstü bir dizi belge bulmak için çıktığı yolculuğu tamamlaması ile devam eder. Kısa bir mola için New York’a gelen Scamander, tahmin etmediği şeylerle karşılaşır ve dünyası bir anda değişir.

Fantastic Beasts and Where to Find Them filminin yapımcılığını Harry Potter serisinin de yapımcılığını yapan David Heyman üstlenirken hikaye hastası olduğumuz yazarlardan biri olan J. K. Rowling’e aittir. Steve Kloves ve Lionel Wigram ise Harry Potter serisinin son dört filminde de olduğu gibi bu filmde hikayeyi beyaz perdeye uyarlayan ekip arasında yer almaktadır. Rowling’ciğimiz ise senaryonun tam anlamıyla oturması için ekibe yardımcı olduğu da kulaktan kulağa dolaşan bilgiler arasında…

Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak olan film 18 Kasım 2016 tarihinde 3D IMAX’lerde olacakmış.

Fragmana geçmeden önce bunun bir fragman gibi değil teaser olarak algılanması gerektiği düşüncesindeyim. Çünkü bu kadar beklenen bir filmin fragmanında 36 saniye boyunca WB Logosunun oluşmasını beklemek beni biraz sıktı. Siz ne düşünüyorsunuz konu hakkında bilemem tabii ki ama izledikten sonra yorum bırakırsanız da çok mutlu olurum.

Fantastic Beasts and Where to Find Them Filminin Fragmanı

Önceki İçerikStar Trek Beyond Fragmanı Geldi
Sonraki İçerik11-13 Aralık Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)