Ghostbusters Filminden 5 Yeni Fotoğraf Geldi

753

Ghostbusters (Hayalet Avcıları), 1984’te yapılmış en pahalı komedi filmi olarak vizyona giren ve çılgınlık derecesinde sevilmiş olan çocukluğumuzun (en azından benim) filmlerinden bir tanesi. Senaryosunu Dan Aykroyd ve Harold Ramis’in birlikte yazdıkları ve Bill Murray ile Rick Moranis gibi ünlü komedyenlerin usta oyunuyla da unutulmazlar arasına girmiş bir yapımdır. Bu yıl tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanan bu yapım ile ilgili 5 tane fotoğraf ise Sony Pictures tarafından paylaşıldı.

Ghostbusters filminin başrolünde Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy ve Leslie Jones yer alıyor. Filmde ayrıca Chris Hemsworth’u yeni sekreter, Andy Garcia’yı New York City Başkanı, Michael K. Williams’ı Hawkins karakteri, Matt Walsh’ı Rourke karakteri ve Neil Casey’i filmin düşman karakteri olarak göreceğiz. New York City’nin NY1 kanalında news anchormanlik yapan Pat Kiernan da bu filmde bir anchormanlik rolü kapmış.

- Reklamlar -

Verdiği röportajların tamamında filmle ilgili detay vermekten kaçınan Paul Feig, “Küçük bile olsa detay vermek istemiyorum çünkü biz hala çok eğleniyoruz ama ikon haline gelmiş bu hikayeyle ilgili zaten çoğunuz bilgi sahibisiniz” diyerek de yuvarlak cümlelerini devam ettiriyor.

Filmin yeni versiyonunun yönetmeni olan Paul Feig aynı zamanda senaryonun tekrar oluşturulmasında Katie Dippold’a da yardımcılık yapmış.

İşte Ghostbusters ve 5 Yeni Fotoğrafı

Önceki İçerikFast and Furious 8, 9 ve 10’un Vizyona Giriş Tarihi Belli Oldu
Sonraki İçerikThe Revenant Tarkovsky İzleri Mi Taşıyor?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)