Gifted Filminden İlk Görsel Geldi

750

Başrolünde Chris Evans‘ın yer aldığı ve Marc Webb‘in yönetmenliğini yaptığı Gifted filminden ilk görsel geldi. Yapımcılığını Fox Searchlight Pictures‘ın yaptığı film Hızlı ve Öfkeli 8 filmi ile aynı dönemde vizyonda olacak.

Gifted Filmi Konusu

Frank Adler (Chris Evans) ve Mary (Mckenna Grace) Florida’nın bir sahil kasabasında yaşayan iki kişilik bir ailedir. Tanrı vergisi bir yeteneği olan Mary’i yetiştirmek için kendinden çok şey veren Frank, Mary’nin matematik yeteneğini çok önce fark etmiştir. Frank ve Mary arasındaki sevgi ve bağlılık annesi olan Evelyn’in (Lindsay Duncan) canını sıkmaktadır. Onları ayırmak için elinden geleni yapan Evelyn sonunda tehdit bile edecek duruma gelmiştir. Ev sahibesi ve en yakın arkadaşları olan Roberta (Octavia Spencer) ile öğretmenleri Jenny Slate de Mary’nin bu yeteneğini gün yüzüne çıkarmak için ellerinden geleni yapıp amcasıyla huzurlu bir hayat yaşamasını istemektedir.

- Reklamlar -

Gifted filminde rol alan diğer oyuncular ise Tony Ödülü sahibi Lindsay Duncan (Birdman, Le Weekend), Mckenna Grace (Independence Day: Resurgence), Jenny Slate (Obvious Child, “Parks and Recreation”) ve Oscar Ödüllü Octavia Spencer (The Help, The Divergent Series: Insurgent).

Filmin özgün senaryosu Tom Flynn ile Karen Lunder tarafından uyarlanırken Andy Cohen yapımcılık görevini üstlenmektedir.

Gifted Filmi İlk Görseli

Gifted Filminden İlk Görsel Geldi

Önceki İçerikIdris Elba The Dark Tower’daki The Gunslinger Rolü ile Karşınızda
Sonraki İçerikVinnie Jones da Kingsman: The Golden Circle’a Katıldı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)